ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Прем'єри в Оперному театрі
15:02 / 07.11.2021

В Одеському оперному театрі 7 листопада відбудеться прем'єра оновленої версії балету «Жар-птиця» І. Стравінського, передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я».

Про це повідомив режисер-постановник балету Георгій Ковтун в ході брифінгу під час генеральної репетиції.

Г. Ковтун нагадав, що балет уже був представлений глядачам під час фестивлю мистецтв у Оперному 2013 року. З того часу склад театральної трупи значно оновився, як і деякі нюанси постановки. «Найбільшої хореографічної трансформації зазнав образ Кощія Безсмертного», — зазначив режисер.

Диригент Одеського національного академічного театру опери та балету В'ячеслав Чернухо-Воліч вважає бачення постановника не хрестоматійним, хоча в історії і присутні темні та світлі сили, їхня боротьба та перемога любові. Він додав, що матеріал дуже складний, але завдяки збігу його поглядів із Г. Ковтуном співпраця вийшла плідною.

Зазначимо, що у зв'язку з карантинними обмеженнями з метою запобігання розповсюдження інфекції COVID-19 прем'єра 7 листопада відбудеться без глядачів.

10 листопада в Одеському національному академічному театрі опери та балету вперше виконають версію твору Моріса Равеля «Болеро», передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я».

Режисер-постановник балету заявив, що це складний спектакль і в Україні немає подібних вистав. Він зазначив, що всі редакції «Болеро» відрізняються і ця теж буде унікальною.

Уривки з балету одесити та гості міста могли бачити на балетному гала-концерті просто неба, присвяченому Дню Незалежності України.

«Вперше для себе я експериментую з поєднанням кольору та хореографії. Цей балет — своєрідна симфонія костюмів, між кольорами яких розігрується власна історія», — додав режисер-постановник.

Художник-сценограф Євген Гуренко відзначив, що спектакль буде незвичайним завдяки поєднанню кольорів і танцю. Декорації до балету, за словами художника, також ексклюзивні, адже при створенні їх він засновувався лише на баченні режисера.

Через карантинні обмеження з метою запобігання розповсюдження COVID-19 прем'єра 10 листопада відбудеться без глядачів.

Поиск:
расширенный

Мария Дроздова
«Каждый пришёл сюда со своим уставом, а уйдут уже с общим»: жительница Бучи поделилась с читателями ІА «Контекст-Причорномор’я» опытом несколькодневного пребывания в убежище
Главное правило такого тесного убежищепребыаания — делится, делится всем!!! Едой, водой, лекарствами и одеждой, памперсами и кипятком, новостями с теми, у кого нет связи или интернета, делится юмором и хорошим настроением, делится поддержкой, делится надеждой!!! А без надежды выдержать эти испытания невозможно!

Одеські музиканти під час ракетних атак записали україномовний сингл
Українські музиканти, залишаючись у рідній Одесі, презентували світові новий реліз-триплет. Співачка Людмила Мазур разом із саундпродюсером PlusStepper робили запис власного синглу Richka «Річка» під час сирен повітряної тривоги та гучних вибухів по всій країні. «І це символічно. Адже сила духу нашого народу та світла душа української пісні перемагають агресію» — надсилають музиканти свій меседж. Peace and Love є головним лейтмотивом реггі Reggae і Dub музики, у стилістиці якої працюють музиканти з Одеси. А концепція миру і любові і є тим вектором, що наразі так потрібен кожному.
Культурна спадщина України, яку зруйнували та знищили окупанти в перебігу російсько-української війни
Розпочавши війну проти України, Російська Федерація взялася цинічно нищити культурне надбання нашого народу. Музеї, які десятиліттями формували свої колекції, опинилися перед загрозою руйнації. Наразі музейники вживають необхідних заходів для убезпечення своїх фондів у перебігу військових дій. Однак перші тижні війни виявились, на жаль, фатальними для багатьох зібрань України.
Благодійний концерт “З любов’ю до України”
9 квітня о 17:00, у Всесвітньому Клубі Одеситів відбудеться благодійний концерт “З любов’ю до України”
Звернення ОНУ імені І. І. Мечникова на честь дня народження Тараса Шевченка
Колектив Одеського Національного університету імені І. І. Мечникова випустив звернення з нагоди Шевченківських днів.
До Дня Пам’яті Героїв Небесної Сотні
20 лютого, 18:30 – балет Юлії Гомельської «Долі». Балет на 2-і дії «Долі» – авторський проект Одеської Опери. Цю виставу можна назвати «документальним балетом» – новим жанром в сфері сучасного балетного мистецтва.© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 0.025