ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Прем'єри в Оперному театрі
15:02 / 07.11.2021

В Одеському оперному театрі 7 листопада відбудеться прем'єра оновленої версії балету «Жар-птиця» І. Стравінського, передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я».

Про це повідомив режисер-постановник балету Георгій Ковтун в ході брифінгу під час генеральної репетиції.

Г. Ковтун нагадав, що балет уже був представлений глядачам під час фестивлю мистецтв у Оперному 2013 року. З того часу склад театральної трупи значно оновився, як і деякі нюанси постановки. «Найбільшої хореографічної трансформації зазнав образ Кощія Безсмертного», — зазначив режисер.

Диригент Одеського національного академічного театру опери та балету В'ячеслав Чернухо-Воліч вважає бачення постановника не хрестоматійним, хоча в історії і присутні темні та світлі сили, їхня боротьба та перемога любові. Він додав, що матеріал дуже складний, але завдяки збігу його поглядів із Г. Ковтуном співпраця вийшла плідною.

Зазначимо, що у зв'язку з карантинними обмеженнями з метою запобігання розповсюдження інфекції COVID-19 прем'єра 7 листопада відбудеться без глядачів.

10 листопада в Одеському національному академічному театрі опери та балету вперше виконають версію твору Моріса Равеля «Болеро», передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я».

Режисер-постановник балету заявив, що це складний спектакль і в Україні немає подібних вистав. Він зазначив, що всі редакції «Болеро» відрізняються і ця теж буде унікальною.

Уривки з балету одесити та гості міста могли бачити на балетному гала-концерті просто неба, присвяченому Дню Незалежності України.

«Вперше для себе я експериментую з поєднанням кольору та хореографії. Цей балет — своєрідна симфонія костюмів, між кольорами яких розігрується власна історія», — додав режисер-постановник.

Художник-сценограф Євген Гуренко відзначив, що спектакль буде незвичайним завдяки поєднанню кольорів і танцю. Декорації до балету, за словами художника, також ексклюзивні, адже при створенні їх він засновувався лише на баченні режисера.

Через карантинні обмеження з метою запобігання розповсюдження COVID-19 прем'єра 10 листопада відбудеться без глядачів.

Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ТРЕТІ ВИБОРИ ДО ПАРЛАМЕНТУ — ПРО ПЕРІОД ПОЛІТИЧНОЇ ТУРБУЛЕНТНОСТІ У БОЛГАРІЇ
Про підсумки президентських виборів у Болгарії та результати третіх виборів до Парламенту Болгарії за 2021 рік

Українська мова у просторі національної культури: нові видання з мовознавства в Одеській національній науковій бібліотеці
До Дня української писемності та мови в Одеській національній науковій бібліотеці з 5 по 12 листопада проходить Тиждень мови, під час якого відбувається низка заходів: відкриття книжкової виставки «Мови велич і краса», on-line лекція мовознавця й мистецтвознавця Володимира Островського «Барокові наголоси в українській мові», а 9 листопада у головному читальному залі – Всеукраїнський диктант національної єдності.
Прем'єри в Оперному театрі
7 листопада відбудеться прем'єра оновленої версії балету «Жар-птиця» І. Стравінського. 10 листопада в Одеському національному академічному театрі опери та балету вперше виконають версію твору Моріса Равеля «Болеро»
«В душі моїй живая сила»
До 160-річчя від дня народження Дніпрової Чайки (Людмили Василевської-Березіної (1861-1927)) – української письменниці, педагога, фольклориста, громадської діячки
В Одесі з'явилася скульптура #Лелеченьки
15 жовтня в Одесі в дендропарку Перемоги відбулося відкриття скульптури #Лелеченьки – колаборації ДТЕК Одеські електричні мережі та сучасного українського художника Леся Панчишина.
«І покажем, що ми, браття, козацького роду»: до Дня захисника України та Дня Українського козацтва
До Дня українського козацтва та дня захисника України Одеська національна наукова бібліотека презентувала книжково-ілюстративну виставку «Українське козацтво – славетні лицарі звитяги».© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.026