ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




«Зимовий променад в Одеській опері» — подорож у світ прекрасного
18:30 / 19.02.2022

Третій міжнародний фестиваль «Зимовий променад в Одеській опері» пройшов з 22 січня по 18 лютого в Одеському національному академічному театрі опери та балету.

На прес-брифiнгу, присвяченому завершенню фестивалю, генеральний директор театру, Надія Бабiч та головний диригент — В'ячеслав Чернухо-Волич розповіли про плани театру найближчим часом, зокрема, про підготовку до майбутнього фестивалю «Оксамитовий сезон в Одеській опері». У березні глядачі побачать світову прем'єру опери «Катерина», на музику сучасного українського композитора О. Родiна. У квітні театр готує триденний фестиваль, у якому «головну роль» відіграє орган. Також керівництво театру повідомило про Перший міжнародний конкурс молодих оперних співаків, який вiдбудеться 21-26 червня в Одеській опері .

Під час фестивалю «Зимовий променад» глядачі змогли побачити низку чудових вистав.

Прем'єра яскравого балету «Шехеразада», експресивний балет «Кармен-сюїта», емоційна «Жар-птиця» та темпераментне «Болеро»; складна та приваблива опера «Набукко», яку диригував запрошений диригент, переможець конкурсу Тосканіні Віталій Алексійонок; трагічна «Мадам Баттерфляй» — усі фестивальні вистави наповнювали глядачів піднесеними переживаннями. Звучання музики великих композиторів – окреме задоволення для шанувальників класики: Бізе, Римський-Корсаков, Равель, Стравінський, Верді, Пуччіні…

Під час фестивалю було організовано нову програму для дітей — «Подорож до оркестру». Захід проводився в рамках освітньо-просвітницького проекту «Сімейний клуб», який ставить завдання залучити до кола поціновувачів театру дітей, їхніх батьків та вчителів.

В завершальний день фестивалю, 18 лютого, пролунала опера «Мадам Баттерфляй», над постановкою якої працювала міжнародна команда митців з п’яти країн. Глядачі спостерігали за історією кохання Чіо-Чіо-сан (у виконанні чудової Юлії Терещук) та її трагічної розв'язки. Слід зазначити чудове звучання вокальних партій артистів – Анастасії Мартинюк, Олексія Жмуденка, Едуарда Мартинюка, Олександра Прокоповича.

Очікуємо на нові фестивальні події та прем'єри.

Пошук:
розширений

Автор
Лелеки повернулися на укріплені енергетиками ДТЕК Одеські електромережі гнізда
На укріплені ДТЕК Одеські електромережі гнізда повернулися лелеки. Наразі птахи заселили 100% своїх домівок, а це − 257 платформ. На початку 2024 року енергетики встановили 4 платформи, до кінця року планують змонтувати ще 16. Попри війну енергетики продовжують дбати про захист біорізноманіття та довкілля. Роботи проводять під егідою проєкту #Лелеченьки, спрямованого на захист та збереження популяції білого лелеки. Він відповідає принципам ESG та Цілі Сталого розвитку Глобального Договору ООН №15 – «Збереження екосистем землі».

«Все, що ми пам'ятаємо, – неправда»
Презентація 8-го видання проєкту «Стара Одеса у фотографіях» зібрала повний зал в Одеській національній науковій бібліотеці
«Палітра рідного міста»: виставка картин Володимира Василенка в ОННБ
3 квітня 2024 року в головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки відбулося відкриття персональної виставки картин художника, члена НСХУ Володимира Василенка «Палітра рідного міста». Володимир Сергійович – учасник багатьох всеукраїнських та регіональних виставок. Роботи митця знаходяться в приватних колекціях України та зарубіжжя.
SHABO провело серію дегустацій Великих вин України
Одне з провідних українських виноробних підприємств SHABO провело серію дегустацій, присвячену 20-річчю компанії.
Перформативна вистава «Ось Таке Мистецтво»
У період війни, коли багато людей втратили свої сталі засоби існування, вистава «Ось Таке Мистецтво» дала простір надії на новий початок. Вистава відбулася в Одесі 22 березня 2024 року.
Віктору Васильовичу Сердюку — ректору університету (1975-1987) 17 березня виповнилося 90 років
«У роки ректорства Віктора Васильовича Сердюка Університет отримав статус провідного вишу України у науково-дослідній роботі. Щорічний прибуток від наукової діяльності госпдоговірної тематики становив понад 14 мільйонів карбованців. Це дозволило збудувати корпус гуманітарних факультетів, два гуртожитки, провести капітальний ремонт Наукової Бібліотеки. — вiдзначив ректор В. Труба.



© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.011