ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




«Зимовий променад в Одеській опері» — подорож у світ прекрасного
18:30 / 19.02.2022

Третій міжнародний фестиваль «Зимовий променад в Одеській опері» пройшов з 22 січня по 18 лютого в Одеському національному академічному театрі опери та балету.

На прес-брифiнгу, присвяченому завершенню фестивалю, генеральний директор театру, Надія Бабiч та головний диригент — В'ячеслав Чернухо-Волич розповіли про плани театру найближчим часом, зокрема, про підготовку до майбутнього фестивалю «Оксамитовий сезон в Одеській опері». У березні глядачі побачать світову прем'єру опери «Катерина», на музику сучасного українського композитора О. Родiна. У квітні театр готує триденний фестиваль, у якому «головну роль» відіграє орган. Також керівництво театру повідомило про Перший міжнародний конкурс молодих оперних співаків, який вiдбудеться 21-26 червня в Одеській опері .

Під час фестивалю «Зимовий променад» глядачі змогли побачити низку чудових вистав.

Прем'єра яскравого балету «Шехеразада», експресивний балет «Кармен-сюїта», емоційна «Жар-птиця» та темпераментне «Болеро»; складна та приваблива опера «Набукко», яку диригував запрошений диригент, переможець конкурсу Тосканіні Віталій Алексійонок; трагічна «Мадам Баттерфляй» — усі фестивальні вистави наповнювали глядачів піднесеними переживаннями. Звучання музики великих композиторів – окреме задоволення для шанувальників класики: Бізе, Римський-Корсаков, Равель, Стравінський, Верді, Пуччіні…

Під час фестивалю було організовано нову програму для дітей — «Подорож до оркестру». Захід проводився в рамках освітньо-просвітницького проекту «Сімейний клуб», який ставить завдання залучити до кола поціновувачів театру дітей, їхніх батьків та вчителів.

В завершальний день фестивалю, 18 лютого, пролунала опера «Мадам Баттерфляй», над постановкою якої працювала міжнародна команда митців з п’яти країн. Глядачі спостерігали за історією кохання Чіо-Чіо-сан (у виконанні чудової Юлії Терещук) та її трагічної розв'язки. Слід зазначити чудове звучання вокальних партій артистів – Анастасії Мартинюк, Олексія Жмуденка, Едуарда Мартинюка, Олександра Прокоповича.

Очікуємо на нові фестивальні події та прем'єри.

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Прогнозованість та історії успіху: Сергій Токарєв про те, як розвивати tech-індустрію України
Аби розвивати український технологічний сектор та залучати іноземні інвестиції, необхідно показувати світові прогнозованість. У цьому переконаний Сергій Токарєв tech-бізнесмен та співзасновник інвестиційної групи Roosh, яка розвиває та масштабує технологічні бізнеси у всьому світі.

Вистава Одеського музично-драматичного театру ім. В Василька у шортлісті 6-ого Фестивалю-Премії «ГРА»
Ще один етап 6-го Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії «ГРА» успішно пройдено: експерти наживо переглянули вистави лонгліста, провели голосування і сформували шортліст. Тож Національна спілка театральних діячів України (НСТДУ), яка є засновницею та організаторкою Фестивалю-Премії, оприлюднила список вистав, які пройшли до ФІНАЛУ. У списку у номінації «За найкращу камерну виставу» постановка Олександра Самусенка «1900-й. Легенда про піаніста» Одеського академічного музично-драматичного театру імені В. Василька.
У Києві відбулася масштабна серія заходів Ukrainian Blockchain Week 2024
У червні відбулася масштабна серія івентів Ukrainian Blockchain Week 2024, що зібрала представників криптовалютних компаній та ентузіастів з усього світу в Києві.
Збереження лелек під час війни: енергетики ДТЕК допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят на Одещині
Енергетики ДТЕК Одеські електромережі другий рік поспіль допомагають вченим окільцьовувати пташенят білого лелеки у співпраці із Західноукраїнським орнітологічним товариством в рамках міжнародного проєкту польського товариства орнітологів Małopolskiego Towarzystwa Ornitologicznego. Це дозволяє відстежувати вплив на популяцію зовнішніх факторів, зокрема повномасштабної війни.
В Україні з'явилася дитяча книга про дихання “Фух і Дмуха”, що вчить дбати про власний емоційний стан
Книжка допомагає дітям від 6 років та їхнім батькам опановувати дієві дихальні вправи, які відіграють важливу роль у формуванні фізичного та ментального здоров'я. Історія про “Фух і Дмуха” написана Яриною Завадович спільно з дитячою психологинею Наталією Пашко за ініціативи бренду Kite. Ілюстрації до книги розробив митець і графічний дизайнер Олесь Дерега. Книга вийшла у молодому українському видавництві Onde Publishing.
Презентація літературно-художнього видання «Я пишаюсь тобою: Україна в боротьбі за цивілізацію»
У рамках ХХІV Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» 8 червня у залі наукових працівників ОННБ відбулася презентація книжки Наталії Нестерової «Я пишаюсь тобою: Україна в боротьбі за цивілізацію» (Одеса : Астропринт, 2023).



© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.010