ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
«Зимовий променад в Одеській опері» — подорож у світ прекрасного
18:30 / 19.02.2022

Третій міжнародний фестиваль «Зимовий променад в Одеській опері» пройшов з 22 січня по 18 лютого в Одеському національному академічному театрі опери та балету.

На прес-брифiнгу, присвяченому завершенню фестивалю, генеральний директор театру, Надія Бабiч та головний диригент — В'ячеслав Чернухо-Волич розповіли про плани театру найближчим часом, зокрема, про підготовку до майбутнього фестивалю «Оксамитовий сезон в Одеській опері». У березні глядачі побачать світову прем'єру опери «Катерина», на музику сучасного українського композитора О. Родiна. У квітні театр готує триденний фестиваль, у якому «головну роль» відіграє орган. Також керівництво театру повідомило про Перший міжнародний конкурс молодих оперних співаків, який вiдбудеться 21-26 червня в Одеській опері .

Під час фестивалю «Зимовий променад» глядачі змогли побачити низку чудових вистав.

Прем'єра яскравого балету «Шехеразада», експресивний балет «Кармен-сюїта», емоційна «Жар-птиця» та темпераментне «Болеро»; складна та приваблива опера «Набукко», яку диригував запрошений диригент, переможець конкурсу Тосканіні Віталій Алексійонок; трагічна «Мадам Баттерфляй» — усі фестивальні вистави наповнювали глядачів піднесеними переживаннями. Звучання музики великих композиторів – окреме задоволення для шанувальників класики: Бізе, Римський-Корсаков, Равель, Стравінський, Верді, Пуччіні…

Під час фестивалю було організовано нову програму для дітей — «Подорож до оркестру». Захід проводився в рамках освітньо-просвітницького проекту «Сімейний клуб», який ставить завдання залучити до кола поціновувачів театру дітей, їхніх батьків та вчителів.

В завершальний день фестивалю, 18 лютого, пролунала опера «Мадам Баттерфляй», над постановкою якої працювала міжнародна команда митців з п’яти країн. Глядачі спостерігали за історією кохання Чіо-Чіо-сан (у виконанні чудової Юлії Терещук) та її трагічної розв'язки. Слід зазначити чудове звучання вокальних партій артистів – Анастасії Мартинюк, Олексія Жмуденка, Едуарда Мартинюка, Олександра Прокоповича.

Очікуємо на нові фестивальні події та прем'єри.

Пошук:
розширений

Микола Саранча
Роль міді та марганцю для озимої пшениці
У сучасному сільському господарстві все більшу роль для отримання щедрих та якісних врожаїв озимої пшениці відіграють мікроелементи, зокрема мідь та марганець. Вони мають вагомий вплив на проходження фізіологічних процесів під час росту та розвитку рослин та формування врожаю. Значення мікроелементів для сільськогосподарських рослин зросло із підвищенням врожайності, яку стимулюють, застосовуючи NPK добрива. Проте забезпечення мікроелементами з ґрунту не завжди задовольняє потребу рослин, що і призводить до прояву дефіциту.

Шоста Велика Одеська Бібліоніч надихала любити, читати, творити, радіти талантам і донатити
Вже шостий рік поспіль чимало одеситів 14 лютого відмічають в Одеській національній науковій бібліотеці як подвійне свято: День святого Валентина і Міжнародний День книгодарування, бо добре знаються на тому, як книга, слово і кохання доповнюють і наповнюють одне одного.
Велика Одеська Бібліоніч-VI 14 лютого, 17:00– о 21:00, ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Налаштуймося на хвилю любові, яка дарує крила і сили захищати коханих і мріяти!
Наукова зустріч з Ігорем Стамболом на тему «Геополітичні орієнтири України у працях Юрія Липи»
22 січня 2024 р. у головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки до дня Дня Соборності України відбулася наукова зустріч з істориком Ігорем Стамболом на тему «Геополітичні орієнтири України у працях Юрія Липи».
До Дня Соборності України
Щороку 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності. Злука задекларувала об’єднання українських земель в одній державі та продемонструвала соборницькі прагнення українців. Ця подія стала знаковою для українського державотворення.
Різдвяно-новорічна програма «Книжковий диво­світ» в ОННБ триватиме до 8 січня!
Заходи проєкту Родинного дозвілля в ОННБ продовжено на період зимових шкільних канікул 2024 року. Одна з найкрасивіших бібліотек країни запрошує молодших школярів разом із батьками відвідати різдвяно-новорічну програму «Книжковий дивосвіт».© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.012