ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




Одеські музиканти під час ракетних атак записали україномовний сингл
19:49 / 24.05.2022

Саундпродюсер Scorpions залучив музикантів з Одеси до проекту Music Against War

Людмила Мазур: Наша місія — нести любов і культуру

Українські музиканти, залишаючись у рідній Одесі, презентували світові новий реліз-триплет. Співачка Людмила Мазур разом із саундпродюсером PlusStepper робили запис власного синглу Richka «Річка» під час сирен повітряної тривоги та гучних вибухів по всій країні. «І це символічно. Адже сила духу нашого народу та світла душа української пісні перемагають агресію» — надсилають музиканти свій меседж. Peace and Love є головним лейтмотивом реггі Reggae і Dub музики, у стилістиці якої працюють музиканти з Одеси. А концепція миру і любові і є тим вектором, що наразі так потрібен кожному.

Творчий тандем PlusStepper & Mila Mazur також має виданий альбом No War «Ні війні», обробку української народної пісні з якого додав до своєї міжнародної платформи «Music Against War» Дітер Діркс, легендарний саундпродюсер Scorpions. Долучитися до проекту може кожен музикант.

Українські фольклорні мотиви у тексті та мелодії нової пісні одеських музикантів, змішані із сучасним електронним саундом і глибокими вібраціями, – так звучить «Річка» в аранжуваннях потрійного синглу. «Чарівний голос Міли Мазур лунає ностальгічно, але з позитивом, аби підтримати весь народ! Два артисти, що залишилися на своїй землі та обрали культуру своєю зброєю проти війни», — пише у рев'ю французьке медіа Culture Dub. У релізі слід відзначити оригінальний deep remix на сингл від саундмейкера Jungle Rootz, а також автентичну обкладинку, виконану дизайнером Костянтином Нестеренко у стилістиці етно примітивізму.

Композицію вже підтримали медіа та радіостанції з Бельгії, Британії, Ірландії, Іспанії, Італії, Кіпру, Німеччини, Польщі, Франції, Канади, США. Найстаріше друковане видання Західної півкулі The Jamaica Gleaner відзначило сингл у вагомій статті про історію реггі. «Наша місія – нести українську культуру і любов, — розповідає Людмила в інтерв'ю британському журналу Sound Mag, — тому ми плануємо літній концертний тур Ukrainian Dub for Peace країнами Європи і вже отримали запрошення на участь в найбільшому європейському Dub & SoundSystem Culture фестивалі – Dub Camp Festival, що проходитиме у Франції у липні цього року».

Послухати нову композицію Richka можна на всіх популярних стрімінг платформах (Apple Music, YouTube Music, Spotify) за посиланням: http://li.sten.to/richka

http://soundcloud.com/plusstepper/sets/richka

Пошук:
розширений

Автор
Кіберполіціїя: що таке скам, як його розпізнати та захиститись
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.

Стендап-зірка Лєра Мандзюк у неділю вразить Одесу новою концертною програмою
24 листопада о 18.00 у філармонії подарує всім найвеселіший стендап-концерт, дві години нестримного сміху, море імпровізації і сотні усмішок. «Беріть своїх друзів, близьких і всі приходьте! Бо буде фосо! — у фірмовому закарпатському стилі запрошує Лєра Мандзюк. — Се буде самий чесний стендап із усіх, які я писала і самий смішний з усіх, які ви чули. Нема гарантії, що він буде в ютубі. Тож ваше завдання: купити квитки, покликати друзів, взяти гарний настрій і прийти. Буду рада вас бачити!»
До Дня вшанування пам’яті жертв голодоморів «Голодомори в Україні: хронологія геноциду»: круглий стіл. Анонс
20 листопада 2024 року до Дня пам’яті жертв голодоморів Одеська національна наукова бібліотека під егідою Міністерства культури та стратегічних комунікацій України, а також у співпраці з Одеським історико-краєзнавчим музеєм і факультетом історії та філософії ОНУ імені І.І. Мечникова проводить круглий стіл «Голодомори в Україні: хронологія геноциду».
Форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям»
10 листопада о 14:00 Одеська національна наукова бібліотека та громадська організація «Десяте квітня» запрошують на форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям». Форум проводиться за підтримки Агентства ООН у справах біженців і Першого міжрегіонального відділу Інституту національної пам'яті. Його мета – дослідження багатства культур українського степу, що став місцем єдності різноманітних етносів, які його населяють.
Презентація книжкової виставки-інсталяції «Мова – духовний скарб народу»: до Дня української писемності та мови
До Дня української писемності та мови в Одеській національній науковій бібліотеці стартував традиційний Тиждень мови: з 21 по 27 жовтня 2024 р відбудеться низка заходів, спрямованих на розкриття чарівного світу рідного слова.
Відкриття виставки «Наказано не знати: українські археологи в лещатах тоталітаризму»
29 жовтня 2024 року о 12.00 в Одеській національній науковій бібліотеці за підтримки Першого міжрегіонального територіального відділу Українського інституту національної пам'яті відбудеться відкриття виставки «Наказано не знати: українські археологи в лещатах тоталітаризму». Експозицію присвячено археологам, які попри жорстокі репресії та цензуру продовжували свою наукову діяльність і залишили важливий слід в історії археологічної науки. Виставка репрезентує долі 19 визначних археологів, які стали символами цілих поколінь репресованих науковців і чиї досягнення були довгий час приховані або навмисне забуті.



© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.022