ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Career Hub створили зручний бот для української молоді, аби допомогти їй будувати яскраву кар’єру
18:36 / 02.12.2022

Платформа з кар’єрного розвитку Career Hub від Центру «Розвиток КСВ» в межах програми “Мріємо та діємо”, що впроваджується за фінансової підтримки USAID, створює всеукраїнську спільноту Career Hub та спеціально для неї розробила інтерактивну платформу Career Hub Bot, щоб допомогти українській молоді обмінюватися досвідом, розвивати навички та будувати кар’єру.

Станом на червень 2022, згідно чотирнадцятого загальнонаціонального опитування: Психологічні маркери війни, 38% відсотків молоді 18 — 35 років залишились без роботи через повномасштабне вторгнення рф проти України. Конкуренція на одне робоче місце збільшилася більше, ніж удвічі (звіт Центру Разумкова, липень 2022). Також менш затребуваними стають Junior-фахівці, адже роботодавці сьогодні надають перевагу досвідченішим кандидатам (forbes.ua). То що ж робити молоді в цих реаліях та як до них адаптуватися?

Платформа Career Hub від Центру “Розвиток КСВ” створює спільноту молоді та запустила інтерактивну комунікаційну систему на базі телеграм-боту CareerHubBot, щоб об’єднати молодь та допомогти їй успішно реалізувати свої кар’єрні цілі: розширювати професійний нетворкінг, розвивати м’які та професійні навички, знайти нову роботу або підвищити особисту ефективність.

“Платформа Career Hub уже понад 6 років об’єднує молодь і впроваджує програми для її кар’єрного розвитку. Але тепер, завдяки інтерактивній платформі телеграм-боту, ми можемо бути на постійному зв’язку зі спільнотою, і бути корисними молоді навіть тоді, коли вони лише взаємодіє з екраном телефону. Спільнота — це середовище, де молодь може не лише дізнатися щось нове і отримати підтримку, але і шанс проявити себе, поділитися досвідом з іншими та попри війну будувати свою яскраву кар’єру” — наголошує Тарас Деркач, керівник платформи Career Hub, Центр “Розвиток КСВ”.

Career Hub пропонує молоді стати частиною спільноти та після реєстрації у Телеграм боті Career Hub Bot отримати доступ до:

  • корисних матеріалів Career Hub (фактів, відео, інфографік, записів прямих ефірів з лідерами думок);
  • безпечного середовища для нетворкінгу молоді в колі однодумців;
  • воркшопів з розвитку кар’єри від експертів і роботодавців;
  • можливості отримати відповідь від віртуального кар’єрного консультанта;
  • трендів та порад для підготовки до роботи майбутнього;
  • а також поділитися викликами та ідеями щодо професійного розвитку.

Крім цього, на учасників чекають корисні призи за активність, знижки і безплатні можливості від компаній-партнерів, а найактивніші отримають статус “Супер-друг” і матимуть доступ до виняткових заходів та можливостей.

У боті вже відкрита можливість зареєструватися на найближчі події Career Hub. І 22 листопада відбулася перша зустріч Спільноти “Відкриття молодіжної спільноти: Career Hub збирає друзів”, де молодь з України подискутувала на тему: “Як організувати роботу під час вимкнення світла?”, взяла участь у розіграші призів, познайомилися одне з одним та надихнутися реальними історіями і досвідом кар’єрного розвитку випускників проєктів Career Hub, знайшли однодумців, “наловили” інсайтів і просто круто (корисно) провели вечір разом.

«Я вперше познайомився з Career Hub в 2020 році, долучившись до програми SkillsLab Успішна кар'єра в Мелітополі. Отримані навички менеджменту та досвід і поради власників підприємств, які ми відвідували, допомогли мені в розвитку молодіжного руху в місті. Долучився до спільноти молоді Career Hub для нетворкінгу та обміну досвідом з молоддю щодо розвитку командної взаємодії, лідерських якостей, менеджменту та фандрайзингу, а також пошуку нових корисних знайомств”, — Микита Семенов, учасник спільноти Career Hub.

Долучитися і почати користуватися Сareer Hub Bot — https://t.me/CareerHubBot

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» — експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Діяльність Сareer Hub підтримується програмою USAID «Мріємо та діємо».

Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток КСВ» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Пошук:
розширений

Микола Саранча
Роль міді та марганцю для озимої пшениці
У сучасному сільському господарстві все більшу роль для отримання щедрих та якісних врожаїв озимої пшениці відіграють мікроелементи, зокрема мідь та марганець. Вони мають вагомий вплив на проходження фізіологічних процесів під час росту та розвитку рослин та формування врожаю. Значення мікроелементів для сільськогосподарських рослин зросло із підвищенням врожайності, яку стимулюють, застосовуючи NPK добрива. Проте забезпечення мікроелементами з ґрунту не завжди задовольняє потребу рослин, що і призводить до прояву дефіциту.

Шоста Велика Одеська Бібліоніч надихала любити, читати, творити, радіти талантам і донатити
Вже шостий рік поспіль чимало одеситів 14 лютого відмічають в Одеській національній науковій бібліотеці як подвійне свято: День святого Валентина і Міжнародний День книгодарування, бо добре знаються на тому, як книга, слово і кохання доповнюють і наповнюють одне одного.
Велика Одеська Бібліоніч-VI 14 лютого, 17:00– о 21:00, ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Налаштуймося на хвилю любові, яка дарує крила і сили захищати коханих і мріяти!
Наукова зустріч з Ігорем Стамболом на тему «Геополітичні орієнтири України у працях Юрія Липи»
22 січня 2024 р. у головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки до дня Дня Соборності України відбулася наукова зустріч з істориком Ігорем Стамболом на тему «Геополітичні орієнтири України у працях Юрія Липи».
До Дня Соборності України
Щороку 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності. Злука задекларувала об’єднання українських земель в одній державі та продемонструвала соборницькі прагнення українців. Ця подія стала знаковою для українського державотворення.
Різдвяно-новорічна програма «Книжковий диво­світ» в ОННБ триватиме до 8 січня!
Заходи проєкту Родинного дозвілля в ОННБ продовжено на період зимових шкільних канікул 2024 року. Одна з найкрасивіших бібліотек країни запрошує молодших школярів разом із батьками відвідати різдвяно-новорічну програму «Книжковий дивосвіт».© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.012