|
Career Hub створили зручний бот для української молоді, аби допомогти їй будувати яскраву кар’єру
18:36 / 02.12.2022
Платформа з кар’єрного розвитку Career Hub від Центру «Розвиток КСВ» в межах програми “Мріємо та діємо”, що впроваджується за фінансової підтримки USAID, створює всеукраїнську спільноту Career Hub та спеціально для неї розробила інтерактивну платформу Career Hub Bot, щоб допомогти українській молоді обмінюватися досвідом, розвивати навички та будувати кар’єру. Станом на червень 2022, згідно чотирнадцятого загальнонаціонального опитування: Психологічні маркери війни, 38% відсотків молоді 18 — 35 років залишились без роботи через повномасштабне вторгнення рф проти України. Конкуренція на одне робоче місце збільшилася більше, ніж удвічі (звіт Центру Разумкова, липень 2022). Також менш затребуваними стають Junior-фахівці, адже роботодавці сьогодні надають перевагу досвідченішим кандидатам (forbes.ua). То що ж робити молоді в цих реаліях та як до них адаптуватися? Платформа Career Hub від Центру “Розвиток КСВ” створює спільноту молоді та запустила інтерактивну комунікаційну систему на базі телеграм-боту CareerHubBot, щоб об’єднати молодь та допомогти їй успішно реалізувати свої кар’єрні цілі: розширювати професійний нетворкінг, розвивати м’які та професійні навички, знайти нову роботу або підвищити особисту ефективність. “Платформа Career Hub уже понад 6 років об’єднує молодь і впроваджує програми для її кар’єрного розвитку. Але тепер, завдяки інтерактивній платформі телеграм-боту, ми можемо бути на постійному зв’язку зі спільнотою, і бути корисними молоді навіть тоді, коли вони лише взаємодіє з екраном телефону. Спільнота — це середовище, де молодь може не лише дізнатися щось нове і отримати підтримку, але і шанс проявити себе, поділитися досвідом з іншими та попри війну будувати свою яскраву кар’єру” — наголошує Тарас Деркач, керівник платформи Career Hub, Центр “Розвиток КСВ”. Career Hub пропонує молоді стати частиною спільноти та після реєстрації у Телеграм боті Career Hub Bot отримати доступ до:
Крім цього, на учасників чекають корисні призи за активність, знижки і безплатні можливості від компаній-партнерів, а найактивніші отримають статус “Супер-друг” і матимуть доступ до виняткових заходів та можливостей. У боті вже відкрита можливість зареєструватися на найближчі події Career Hub. І 22 листопада відбулася перша зустріч Спільноти “Відкриття молодіжної спільноти: Career Hub збирає друзів”, де молодь з України подискутувала на тему: “Як організувати роботу під час вимкнення світла?”, взяла участь у розіграші призів, познайомилися одне з одним та надихнутися реальними історіями і досвідом кар’єрного розвитку випускників проєктів Career Hub, знайшли однодумців, “наловили” інсайтів і просто круто (корисно) провели вечір разом. «Я вперше познайомився з Career Hub в 2020 році, долучившись до програми SkillsLab Успішна кар'єра в Мелітополі. Отримані навички менеджменту та досвід і поради власників підприємств, які ми відвідували, допомогли мені в розвитку молодіжного руху в місті. Долучився до спільноти молоді Career Hub для нетворкінгу та обміну досвідом з молоддю щодо розвитку командної взаємодії, лідерських якостей, менеджменту та фандрайзингу, а також пошуку нових корисних знайомств”, — Микита Семенов, учасник спільноти Career Hub. Долучитися і почати користуватися Сareer Hub Bot — https://t.me/CareerHubBot CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» — експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Діяльність Сareer Hub підтримується програмою USAID «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток КСВ» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network. |
Пошук:
Автор
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.
24 листопада о 18.00 у філармонії подарує всім найвеселіший стендап-концерт, дві години нестримного сміху, море імпровізації і сотні усмішок.
«Беріть своїх друзів, близьких і всі приходьте! Бо буде фосо! — у фірмовому закарпатському стилі запрошує Лєра Мандзюк. — Се буде самий чесний стендап із усіх, які я писала і самий смішний з усіх, які ви чули. Нема гарантії, що він буде в ютубі. Тож ваше завдання: купити квитки, покликати друзів, взяти гарний настрій і прийти. Буду рада вас бачити!»
20 листопада 2024 року до Дня пам’яті жертв голодоморів Одеська національна наукова бібліотека під егідою Міністерства культури та стратегічних комунікацій України, а також у співпраці з Одеським історико-краєзнавчим музеєм і факультетом історії та філософії ОНУ імені І.І. Мечникова проводить круглий стіл «Голодомори в Україні: хронологія геноциду».
10 листопада о 14:00 Одеська національна наукова бібліотека та громадська організація «Десяте квітня» запрошують на форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям». Форум проводиться за підтримки Агентства ООН у справах біженців і Першого міжрегіонального відділу Інституту національної пам'яті. Його мета – дослідження багатства культур українського степу, що став місцем єдності різноманітних етносів, які його населяють.
До Дня української писемності та мови в Одеській національній науковій бібліотеці стартував традиційний Тиждень мови: з 21 по 27 жовтня 2024 р відбудеться низка заходів, спрямованих на розкриття чарівного світу рідного слова.
29 жовтня 2024 року о 12.00 в Одеській національній науковій бібліотеці за підтримки Першого міжрегіонального територіального відділу Українського інституту національної пам'яті відбудеться відкриття виставки «Наказано не знати: українські археологи в лещатах тоталітаризму». Експозицію присвячено археологам, які попри жорстокі репресії та цензуру продовжували свою наукову діяльність і залишили важливий слід в історії археологічної науки. Виставка репрезентує долі 19 визначних археологів, які стали символами цілих поколінь репресованих науковців і чиї досягнення були довгий час приховані або навмисне забуті.
|
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.015 |