ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Європейський університет вперше в Україні інтегрував в навчання IT програму міжнародного EdTech центру
15:34 / 16.05.2023

З початку навчального року нові студенти вишу здобуватимуть спеціальність «Інженерія програмного забезпечення» за програмою та методикою центру DAN.IT Education, що використовується Ізраїльською армією

Європейський університет, що є найбільшим приватним закладом вищої освіти в Україні, та міжнародний інноваційний EdTech центр DAN.IT Education, що входить в ТОП-3 навчальних IT-центрів України та є учасником проєкту Мінцифри “IT Generation”, оголосили про співпрацю та вперше в Україні запускають оновлену акредитовану програму за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення», що відповідає стандарту вищої освіти та передбачає отримання диплома про вищу освіту державного зразка з європейським додатком.

Студенти навчатимуться за унікальною методикою Telem, яка використовується Ізраїльською армією та була адаптована DAN.IT для підготовки в Україні ІТ фахівців. Попит на фахівців, які навчались за методикою Telem, підтверджується статистикою працевлаштування випускників — понад 73% працюють за новим фахом. Викладачами стануть досвідчені практики ІТ індустрії Middle та Senior рівня, мають досвід роботи в таких потужних компаніях як EPAM, Readdle, DataArt, Weblium, N-IX, Softserve, Elogic Commerce та інших.

Програма передбачає навчання, яке розраховане на 3 роки та 10 місяців, опанування одразу декількох актуальних та затребуваних ІТ-професій: Frontend- та Backend-розробку, Data Analytics, UI/UX design. Навчання включає практичні завдання з виконання проєктних робіт на реальних кейсах, які випускники одразу зможуть додати до свого портфоліо. Окрема увага буде приділена підготовці до співбесід в закордонних та українських ІТ компаніях, як технічної, так і з HR.

Навчання за спеціальністю розпочнеться у вересні 2023 року. Доступними є очна та дистанційна форми навчання (офлайн/онлайн).

“Особливістю оновленої освітньо-професійної програми є імплементація в навчальний процес елементів дуальної освіти. Студенти з першого року навчання будуть долученими до реальних проєктів, кейсів, завдань. Кожен слухач впродовж усього терміну навчання отримає доступ до спілкування з ІТ-фахівцями найвищого рівня кваліфікації. Вони виступатимуть в якості наставників, порадників, тьюторів. А ми знаємо, що в ІТ-сфері знання часто передаються безпосередньо від більш досвідчених до тих, хто лише розпочинає свою кар’єру в ІТ”, — коментує співпрацю Сергій Ягодзінський, проректор з навчально-методичної роботи Європейського університету.

“Кожного року на Дні відкритих дверей у DAN.IT до мене звертались батьки підлітків з важливим для них питанням — а чи пропонуєте ви вищу освіту, чи є у вас диплом державного зразка, — розповідає Ксенія Столбова, CEO центру DAN.IT Education. — Зараз у нас є відповідь на це питання завдяки нашому партнерству з Європейським Університетом. Переваги класичної університетської освіти тепер поєднуються з найкращими здобутками та досвідом неформальної освіти, завдяки чому наші випускники отримають унікальну підготовку та кар’єрні перспективи в ІТ галузі”.

Подати заявку на консультацію можна за посиланням: https://121.e-u.com.ua/

Пошук:
розширений

Микола Саранча
Роль міді та марганцю для озимої пшениці
У сучасному сільському господарстві все більшу роль для отримання щедрих та якісних врожаїв озимої пшениці відіграють мікроелементи, зокрема мідь та марганець. Вони мають вагомий вплив на проходження фізіологічних процесів під час росту та розвитку рослин та формування врожаю. Значення мікроелементів для сільськогосподарських рослин зросло із підвищенням врожайності, яку стимулюють, застосовуючи NPK добрива. Проте забезпечення мікроелементами з ґрунту не завжди задовольняє потребу рослин, що і призводить до прояву дефіциту.

Шоста Велика Одеська Бібліоніч надихала любити, читати, творити, радіти талантам і донатити
Вже шостий рік поспіль чимало одеситів 14 лютого відмічають в Одеській національній науковій бібліотеці як подвійне свято: День святого Валентина і Міжнародний День книгодарування, бо добре знаються на тому, як книга, слово і кохання доповнюють і наповнюють одне одного.
Велика Одеська Бібліоніч-VI 14 лютого, 17:00– о 21:00, ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА
Налаштуймося на хвилю любові, яка дарує крила і сили захищати коханих і мріяти!
Наукова зустріч з Ігорем Стамболом на тему «Геополітичні орієнтири України у працях Юрія Липи»
22 січня 2024 р. у головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки до дня Дня Соборності України відбулася наукова зустріч з істориком Ігорем Стамболом на тему «Геополітичні орієнтири України у працях Юрія Липи».
До Дня Соборності України
Щороку 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності. Злука задекларувала об’єднання українських земель в одній державі та продемонструвала соборницькі прагнення українців. Ця подія стала знаковою для українського державотворення.
Різдвяно-новорічна програма «Книжковий диво­світ» в ОННБ триватиме до 8 січня!
Заходи проєкту Родинного дозвілля в ОННБ продовжено на період зимових шкільних канікул 2024 року. Одна з найкрасивіших бібліотек країни запрошує молодших школярів разом із батьками відвідати різдвяно-новорічну програму «Книжковий дивосвіт».© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.012