|
Завершився благодійний тур Україною, на якому рок-гурт СКАЙ збирав кошти на операції військовим
13:26 / 24.05.2023
Музиканти присвятили тур пораненим воїнам і їх потребам. Олег Собчук, лідер гурту, є амбасадором національної програми #ВрятуйКінцівку. Місія полягає у запобіганні ампутації у українців, які отримали травми рук та ніг внаслідок війни. Аби досягти цієї мети, планується проведення 15 000 операцій. Український рок-гурт СКАЙ доєднався до збору на благородну місію. Аби більше захисників могли отримати якісне лікування й реабілітацію, музиканти гастролювали усією країною й особисто відвідував медичні заклади України, де бійці отримують лікування коштом благодійних внесків. Гурт виступав й у прифронтових містах, таких як Харків, Суми, Запоріжжя. З Харкова музиканти виїжджали під вибухи. Наразі вдалося зібрали 743 тис. грн. Та зараз благодійники разом з гуртом готуються до великого концерта до Дня Києва, 26 травня, у Палаці Спорту. СКАЙ зіграє разом з Ансамблем оркестру Збройних Сил України. Одночасно на сцені будуть присутні 40 музикантів оркестру, 20 артистів хору та, звісно ж сам гурт СКАЙ. В спільному виконанні прозвучать як вже багаторічні народні хіти “Бест друг”, “Тебе це може вбити”, “Подаруй Світло”, “Легковажна”, “Струна”, а також новіші хіти “Напролом” та “Не відступати і Не здаватись”. Акустичне відділення порадує фанів дуетним виконанням пісень “Не Йди” зі Златою Огнєвіч, “Іграшкова зброя” з Арсеном Мірзояном та піснею, яка стала хітом українського TikTok “Іду на Січ”, що була заспівана в дуеті з SANNA, а також “Знак Оклику”, яка буде зіграна з вокальною формацією “Піккардійська Терція”. Кошти зібрані в рамках великого концерту також будуть направлені на лікування. Кожен придбаний квиток — допомога травмованим військовим.
|
Пошук:
Автор
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.
24 листопада о 18.00 у філармонії подарує всім найвеселіший стендап-концерт, дві години нестримного сміху, море імпровізації і сотні усмішок.
«Беріть своїх друзів, близьких і всі приходьте! Бо буде фосо! — у фірмовому закарпатському стилі запрошує Лєра Мандзюк. — Се буде самий чесний стендап із усіх, які я писала і самий смішний з усіх, які ви чули. Нема гарантії, що він буде в ютубі. Тож ваше завдання: купити квитки, покликати друзів, взяти гарний настрій і прийти. Буду рада вас бачити!»
20 листопада 2024 року до Дня пам’яті жертв голодоморів Одеська національна наукова бібліотека під егідою Міністерства культури та стратегічних комунікацій України, а також у співпраці з Одеським історико-краєзнавчим музеєм і факультетом історії та філософії ОНУ імені І.І. Мечникова проводить круглий стіл «Голодомори в Україні: хронологія геноциду».
10 листопада о 14:00 Одеська національна наукова бібліотека та громадська організація «Десяте квітня» запрошують на форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям». Форум проводиться за підтримки Агентства ООН у справах біженців і Першого міжрегіонального відділу Інституту національної пам'яті. Його мета – дослідження багатства культур українського степу, що став місцем єдності різноманітних етносів, які його населяють.
До Дня української писемності та мови в Одеській національній науковій бібліотеці стартував традиційний Тиждень мови: з 21 по 27 жовтня 2024 р відбудеться низка заходів, спрямованих на розкриття чарівного світу рідного слова.
29 жовтня 2024 року о 12.00 в Одеській національній науковій бібліотеці за підтримки Першого міжрегіонального територіального відділу Українського інституту національної пам'яті відбудеться відкриття виставки «Наказано не знати: українські археологи в лещатах тоталітаризму». Експозицію присвячено археологам, які попри жорстокі репресії та цензуру продовжували свою наукову діяльність і залишили важливий слід в історії археологічної науки. Виставка репрезентує долі 19 визначних археологів, які стали символами цілих поколінь репресованих науковців і чиї досягнення були довгий час приховані або навмисне забуті.
|
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.013 |