|
«Країна мрій»
10:40 / 07.08.2023
3 серпня 2023 року в Арт-просторі Універсальна читальна зала КУ «ЦМБС для дітей» м. Одеси (Катерининська, 67) відбулась презентація мистецької виставки «Країна мрій» одеської художниці Ольги Погрібної. Яскрава представниця сучасної одеської школи живопису, випускниця Одеського державного художнього училища імені М.Б. Грекова Ольга Погрібна порадувала любителів мистецтва на черговій імпрезі. Невигадливі пейзажі цієї художниці зберігають живе, безпосереднє сприйняття природи, зігріте теплом душі художника. Мисткиня такого обдарування, як Ольга Погрібна, заслуговує на те, щоб її творчий набуток був гідно поцінований і збережений як приклад високої майстерності, чесного і сумлінного служіння мистецтву. Провідною темою у пейзажах Ольги Погрібної є образ улюбленої України, зокрема рідної Одещини, де просліджується тісний зв'язок художниці з рідною землею, природою і віковими традиціями нашого народу. На виставці представлено близько трьох десятків робіт виконаних художницею до початку російської агресії, та на декількох полотнах збереглися будівлі та краєвиди, які зараз вже зруйновані. Немало теплих слів було сказано на адресу мисткині почесними гостями презентації Володимиром Сакалюком, живописцем, педагогом, головою живописної секції Одеської обласної організації Національної спілки художників України, Оксаною Здоровецькою, художницею, педагогом, дизайнером, графіком, членом та секретарем ООО НСХУ; Тетяною Ананченко, культурологом, краєзнавцем, членом НСЖУ; Марією Фетісовою, психологом, куратором «Університету третього віку», членом НСЖУ, та ін.. Відвідувачі мали змогу поспілкуватися з художницею та дізнатися більше про її творчість та про активну волонтерську діяльність. Виставка триватиме до 31 серпня, вхід вільний. Ельвіра Заборцева, зав. відділу організаційно-методичної роботи КУ «Централізована міська бібліотечна система для дітей»
|
Пошук:
Автор
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.
24 листопада о 18.00 у філармонії подарує всім найвеселіший стендап-концерт, дві години нестримного сміху, море імпровізації і сотні усмішок.
«Беріть своїх друзів, близьких і всі приходьте! Бо буде фосо! — у фірмовому закарпатському стилі запрошує Лєра Мандзюк. — Се буде самий чесний стендап із усіх, які я писала і самий смішний з усіх, які ви чули. Нема гарантії, що він буде в ютубі. Тож ваше завдання: купити квитки, покликати друзів, взяти гарний настрій і прийти. Буду рада вас бачити!»
20 листопада 2024 року до Дня пам’яті жертв голодоморів Одеська національна наукова бібліотека під егідою Міністерства культури та стратегічних комунікацій України, а також у співпраці з Одеським історико-краєзнавчим музеєм і факультетом історії та філософії ОНУ імені І.І. Мечникова проводить круглий стіл «Голодомори в Україні: хронологія геноциду».
10 листопада о 14:00 Одеська національна наукова бібліотека та громадська організація «Десяте квітня» запрошують на форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям». Форум проводиться за підтримки Агентства ООН у справах біженців і Першого міжрегіонального відділу Інституту національної пам'яті. Його мета – дослідження багатства культур українського степу, що став місцем єдності різноманітних етносів, які його населяють.
До Дня української писемності та мови в Одеській національній науковій бібліотеці стартував традиційний Тиждень мови: з 21 по 27 жовтня 2024 р відбудеться низка заходів, спрямованих на розкриття чарівного світу рідного слова.
29 жовтня 2024 року о 12.00 в Одеській національній науковій бібліотеці за підтримки Першого міжрегіонального територіального відділу Українського інституту національної пам'яті відбудеться відкриття виставки «Наказано не знати: українські археологи в лещатах тоталітаризму». Експозицію присвячено археологам, які попри жорстокі репресії та цензуру продовжували свою наукову діяльність і залишили важливий слід в історії археологічної науки. Виставка репрезентує долі 19 визначних археологів, які стали символами цілих поколінь репресованих науковців і чиї досягнення були довгий час приховані або навмисне забуті.
|
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.018 |