ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
«Країна мрій»
10:40 / 07.08.2023

3 серпня 2023 року в Арт-просторі Універсальна читальна зала КУ «ЦМБС для дітей» м. Одеси (Катерининська, 67) відбулась презентація мистецької виставки «Країна мрій» одеської художниці Ольги Погрібної.

Яскрава представниця сучасної одеської школи живопису, випускниця Одеського державного художнього училища імені М.Б. Грекова Ольга Погрібна порадувала любителів мистецтва на черговій імпрезі.

Невигадливі пейзажі цієї художниці зберігають живе, безпосереднє сприйняття природи, зігріте теплом душі художника. Мисткиня такого обдарування, як Ольга Погрібна, заслуговує на те, щоб її творчий набуток був гідно поцінований і збережений як приклад високої майстерності, чесного і сумлінного служіння мистецтву.

Провідною темою у пейзажах Ольги Погрібної є образ улюбленої України, зокрема рідної Одещини, де просліджується тісний зв'язок художниці з рідною землею, природою і віковими традиціями нашого народу.

На виставці представлено близько трьох десятків робіт виконаних художницею до початку російської агресії, та на декількох полотнах збереглися будівлі та краєвиди, які зараз вже зруйновані.

Немало теплих слів було сказано на адресу мисткині почесними гостями презентації Володимиром Сакалюком, живописцем, педагогом, головою живописної секції Одеської обласної організації Національної спілки художників України, Оксаною Здоровецькою, художницею, педагогом, дизайнером, графіком, членом та секретарем ООО НСХУ; Тетяною Ананченко, культурологом, краєзнавцем, членом НСЖУ; Марією Фетісовою, психологом, куратором «Університету третього віку», членом НСЖУ, та ін..

Відвідувачі мали змогу поспілкуватися з художницею та дізнатися більше про її творчість та про активну волонтерську діяльність.

Виставка триватиме до 31 серпня, вхід вільний.

Ельвіра Заборцева, зав. відділу організаційно-методичної роботи

КУ «Централізована міська бібліотечна система для дітей»

Пошук:
розширений

Людмила КОТВИЦЬКА
До Дня працівників статистики
Щорічно 5 грудня відзначається День працівників статистики України, що свідчить про важливу роль, яка відводиться органам державної статистики у житті суспільства.

Бібліотека дарує свято!
Зимову казкову екскурсію у бібліотечному палаці напередодні найсвітлішого свята Різдва і новоріччя осяяли щирі дитячі посмішки, яскравіші за різдвяні вогники. І навіть кам’яний кріосфінкс у холі кивнув дітям головою та геть забув, що покликаний оберігати книжкові скарби та закликати до тиші. Піднесений настрій наймолодших відвідувачів підтримувала музика з різдвяними дзвіночками і затишні зимові фотозони, а радісний гомін дітей запалював вдячністю очі іхніх батьків…
130 жінок-партнерок українських військовослужбовців та ветеранів отримають безоплатне навчання від Projector Foundation
Projector Foundation запускає безоплатне онлайн навчання у сфері креативних та IT індустрій для жінок-партнерок військовослужбовців та ветеранів. Взяти участь можуть жінки-партнерки з восьми областей України. Проєкт створений для здобуття професійних навичок у безпечній спільноті та допомозі у подальшому кар’єрному зростанні студенток. Ініціатива реалізується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)».
ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИЖКИ В’ЯЧЕСЛАВА КУШНІРА «СТОРІНКАМИ ГАЗЕТ І ФЕЙСБУКА. КРАЄЗНАВСТВО. ПУБЛІЦИСТИКА. РЕФЛЕКСІЇ».
22 листопада 2023 року Одеська національна наукова бібліотека презентує нову книжку доктора історичних наук, професора, декана факультету історії та філософії Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, голови правління Одеської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, заслуженого працівника освіти України В’ячеслава Григоровича Кушніра «СТОРІНКАМИ ГАЗЕТ І ФЕЙСБУКА. КРАЄЗНАВСТВО. ПУБЛІЦИСТИКА. РЕФЛЕКСІЇ».
Для справжніх друзів України війна стає особистою
Латиші та поляки провели цікаві заходи в Одеській національній науковій бібліотеці
Захід до Дня незалежності Польщі в Одеській національній науковій бібліотеці
4 листопада 2023 року з 12:00 Одеська національна наукова бібліотека у партнерстві з Одеським ім. Адама Міцкевича відділенням Спілки поляків України проводить урочистий захід до Дня незалежності Польщі*.© 2005—2023 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2023 S&A design team / 0.010