ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
В ОННБ відбулася презентація третьої книги про переможців конкурсу «ЛЮДИ ДЕЛА» 2013-2022 років — фахівців своєї справи Одещини різних сфер діяльності
16:27 / 14.08.2023

В ОННБ відбулася презентація третьої книги про переможців конкурсу «ЛЮДИ ДЕЛА» 2013-2022 років — фахівців своєї справи Одещини різних сфер діяльності

Загалом протягом існування конкурсу було вручено 450 статуеток «Садовника» переможцям, повідомив головний редактор газети «Вечерняя Одеса» Олег СУСЛОВ

11 серпня 2023 року в ОННБ на презентацію третього видання про лауреатів конкурсу «Люди дела», присвяченого 50-річчю виходу першого номера газети «Вечерняя Одеса» до ОННБ завітали лауреати різних років.

Місце для презентації книжки з розповідями про лауреатів конкурсу останнього десятиріччя було обрано не випадково: колектив Одеської національної наукової бібліотеки, її генеральний директор Ірина БІРЮКОВА та заступник генерального директора ОННБ з бібліотечної роботи Ольга БЄЛЬНИЦЬКА стали лауреатами почесного звання лауреатів конкурсу «Люди дела» у 2019 році.

Ірина БІРЮКОВА у вітальному слові знайшла найтепліші слова вдячності знаним газетярям «Вечерней Одессы» за роки плідної співпраці з ними та щиро привітала усіх шанованих лауреатів регіонального конкурсу, відзначених високим званням «людини діла».

У своєму виступі Лариса Бурчо, яка була редактором популярної газети «Вечерняя Одеса» впродовж 20 років, розповіла, що перший конкурс «Люди дела» проводив його ініціатор, Борис Федорович Деревянко. Другий відбувся 11 лютого 1998 року, через півроку після його трагічної загибелі, у залі Одеського академічного театру музичної комедії імені Михайла Водяного. Повний зал театру свідчив про глибоку пошану одеситів до Бориса Федоровича. Лариса БУРЧО наголосила, що містяни і досі не забувають про легендарного редактора: на честь нього відбуваються активності, присвячені його пам'яті, зокрема, заснований ним конкурс «Люди дела», друкується газета і, хоча Б.Ф. ДЕРЕВ'ЯНКО за життя не отримав звання Почесного громадянина міста Одеса, проте насправді він таким є у серцях одеситів.

Цю ж думку підтримала донька Бориса Федоровича, виступ якої у день 26-ї роковини трагічної загибелі батька зворушив присутніх. Алла Борисівна ДЕРЕВ'ЯНКО розповіла, що батько своє життя присвячував роботі і людей цінував за високі професійні якості. Присутні зустріли її оплесками, а після презентації – оточили увагою. Алла Борисівна подякувала музикантам за створення урочистої атмосфери, що підтримало її у цей важкий день. Дійсно, піднесену і дещо щемливу ноту заходу додали виступи піаніста та викладача Дмитра КУЦОВА та солісток Єви АЛЕКСАНДРОВОЇ, Валерії АЧКАСОВОЇ, Катерини МИХАЙЛОВОЇ, учениць класу Євгенії КУЛАНОВОЇ Одеського державного музичного ліцею імені професора П.С. Столярського.

Головний редактор газети«Вечерняя Одесса» Олег СУСЛОВ у своєму виступі подякував давнім колегам і лауреатам конкурсу та висловив надію побачити всіх на презентації четвертого видання «Люди дела» на 60-річчі газети. Він вручив свіжі випуски газети та екземпляри третьої книги конкурсу лауреатів «Люди дела» представникам провідних бібліотечних установ Одеси.

Сергій ГРИНЕВЕЦЬКИЙ, Почесний громадянин міста Одеси та Одеської області, голова журі конкурсу «Люди дела» і лауреат цього конкурсу, член Наглядової Ради ОННБ, у своєму виступі наголосив на важливості освіти для майбутньої розбудови держави.

Павло ВІКТОР – народний вчитель України, уроками фізики якого захоплюється молодь в ютубі, наголосив на важливій місії освітян і четвертої влади та висловив сподівання, що діти скоро матимуть змогу повернутися до навчання у класах.

Присутні із захопленням слухали виступи: письменника Аркадія ХАСІНА, який подарував свою книжку «Никогда больше» ОННБ, голови Одеського астрономічного товариства Михайла РЯБОВА, що презентував астрономічний календар та кілька періодичних видань, а також хореографа-постановника Єфима КОГАНА.

Зацікавленість учасників заходу викликала книжково-ілюстративна виставка, підготовлена фахівцями ОННБ і присвячена ініціатору конкурсу «Люди дела» Борису ДЕРЕВ'ЯНКУ та архівне відео газети «Вечерняя Одесса» різних років.

Пошук:
розширений

Автор
Почему до датчика уровня сахара от Apple еще далеко
По данным Международной федерации диабета (IDF) за 2021 год, от диабета страдают 10,5% людей в возрасте от 20 до 79 лет и половина из них не знает об этом. Согласно прогнозам, к 2045 году этим заболеванием будет болеть на 46% больше — каждый восьмой взрослый или 783 миллиона человек. Эта перспектива пугающая, но не удивительная, учитывая текущую ситуацию

В Україні з'явилася дитяча книга про дихання “Фух і Дмуха”, що вчить дбати про власний емоційний стан
Книжка допомагає дітям від 6 років та їхнім батькам опановувати дієві дихальні вправи, які відіграють важливу роль у формуванні фізичного та ментального здоров'я. Історія про “Фух і Дмуха” написана Яриною Завадович спільно з дитячою психологинею Наталією Пашко за ініціативи бренду Kite. Ілюстрації до книги розробив митець і графічний дизайнер Олесь Дерега. Книга вийшла у молодому українському видавництві Onde Publishing.
Презентація літературно-художнього видання «Я пишаюсь тобою: Україна в боротьбі за цивілізацію»
У рамках ХХІV Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» 8 червня у залі наукових працівників ОННБ відбулася презентація книжки Наталії Нестерової «Я пишаюсь тобою: Україна в боротьбі за цивілізацію» (Одеса : Астропринт, 2023).
Презентація літературно-історичного нарису «Україна. Поступ нації». Анонс
У рамках ХХІV Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» 7 червня о 12.00 у відділі мистецтв ОННБ (вул. Пастера, 13) відбудеться презентація альбому-монографії «ЛІНІЯ НАСТУПНОСТІ. ХУДОЖНИК ЮРІЙ ВАЛЮК, 2024» (Одеса : Юрій Валюк ; Бондаренко М.О., 2024).
Олег Скрипка відсвяткував свій день народження концертом з НАОНІ та анонсував проведення етнофестивалю «Країна Мрій»
Цими вихідними Олег Скрипка – легенда українського року, композитор, мультиінструменталіст та провідник українського фольклору відсвяткував свій день народження великим концертом з Національним Академічним Оркестром Народних Інструментів України, гуртом ВВ, дитячим фольклорним ансамблем «ЗЕРНЯТКО» та театром-студією індійського народного танцю «НАКШАТРА» на найбільшій рок-сцені України концертного залу Stereo Plaza.
7-9 черв­ня 2024 року в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться XXIV Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»
Під егі­дою Мі­ніс­тер­ства культу­ри та ін­фор­ма­цій­ної політи­ки Ук­раї­ни, Одесь­ка на­ціо­наль­на на­у­ко­ва біб­ліо­те­ка, Ук­ра­їнсь­ка асо­ціа­ція ви­дав­ців та кни­го­роз­по­всюд­жу­ва­чів, Дер­жав­на на­у­ко­ва уста­но­ва «Книж­ко­ва па­ла­та Ук­раї­ни іме­ні Іва­на Фе­до­ро­ва» за спри­ян­ня Одесь­кої об­лас­ної дер­жав­ної ад­міністра­ції, Одесь­кої об­лас­ної та Одесь­кої місь­кої рад, Ук­ра­їнсь­ко­го ін­сти­ту­ту кни­ги, Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­гані­за­ції «Ук­ра­їнсь­ка біб­ліо­теч­на асо­ціа­ція» та Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­га­ні­за­ції «Біб­ліо­по­ліс» про­во­дять Все­ук­ра­їнсь­ку ви­став­ку-фо­рум «Ук­ра­їнсь­ка кни­га на Оде­щині».© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.015