ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
В ОННБ відбулася презентація третьої книги про переможців конкурсу «ЛЮДИ ДЕЛА» 2013-2022 років — фахівців своєї справи Одещини різних сфер діяльності
16:27 / 14.08.2023

В ОННБ відбулася презентація третьої книги про переможців конкурсу «ЛЮДИ ДЕЛА» 2013-2022 років — фахівців своєї справи Одещини різних сфер діяльності

Загалом протягом існування конкурсу було вручено 450 статуеток «Садовника» переможцям, повідомив головний редактор газети «Вечерняя Одеса» Олег СУСЛОВ

11 серпня 2023 року в ОННБ на презентацію третього видання про лауреатів конкурсу «Люди дела», присвяченого 50-річчю виходу першого номера газети «Вечерняя Одеса» до ОННБ завітали лауреати різних років.

Місце для презентації книжки з розповідями про лауреатів конкурсу останнього десятиріччя було обрано не випадково: колектив Одеської національної наукової бібліотеки, її генеральний директор Ірина БІРЮКОВА та заступник генерального директора ОННБ з бібліотечної роботи Ольга БЄЛЬНИЦЬКА стали лауреатами почесного звання лауреатів конкурсу «Люди дела» у 2019 році.

Ірина БІРЮКОВА у вітальному слові знайшла найтепліші слова вдячності знаним газетярям «Вечерней Одессы» за роки плідної співпраці з ними та щиро привітала усіх шанованих лауреатів регіонального конкурсу, відзначених високим званням «людини діла».

У своєму виступі Лариса Бурчо, яка була редактором популярної газети «Вечерняя Одеса» впродовж 20 років, розповіла, що перший конкурс «Люди дела» проводив його ініціатор, Борис Федорович Деревянко. Другий відбувся 11 лютого 1998 року, через півроку після його трагічної загибелі, у залі Одеського академічного театру музичної комедії імені Михайла Водяного. Повний зал театру свідчив про глибоку пошану одеситів до Бориса Федоровича. Лариса БУРЧО наголосила, що містяни і досі не забувають про легендарного редактора: на честь нього відбуваються активності, присвячені його пам'яті, зокрема, заснований ним конкурс «Люди дела», друкується газета і, хоча Б.Ф. ДЕРЕВ'ЯНКО за життя не отримав звання Почесного громадянина міста Одеса, проте насправді він таким є у серцях одеситів.

Цю ж думку підтримала донька Бориса Федоровича, виступ якої у день 26-ї роковини трагічної загибелі батька зворушив присутніх. Алла Борисівна ДЕРЕВ'ЯНКО розповіла, що батько своє життя присвячував роботі і людей цінував за високі професійні якості. Присутні зустріли її оплесками, а після презентації – оточили увагою. Алла Борисівна подякувала музикантам за створення урочистої атмосфери, що підтримало її у цей важкий день. Дійсно, піднесену і дещо щемливу ноту заходу додали виступи піаніста та викладача Дмитра КУЦОВА та солісток Єви АЛЕКСАНДРОВОЇ, Валерії АЧКАСОВОЇ, Катерини МИХАЙЛОВОЇ, учениць класу Євгенії КУЛАНОВОЇ Одеського державного музичного ліцею імені професора П.С. Столярського.

Головний редактор газети«Вечерняя Одесса» Олег СУСЛОВ у своєму виступі подякував давнім колегам і лауреатам конкурсу та висловив надію побачити всіх на презентації четвертого видання «Люди дела» на 60-річчі газети. Він вручив свіжі випуски газети та екземпляри третьої книги конкурсу лауреатів «Люди дела» представникам провідних бібліотечних установ Одеси.

Сергій ГРИНЕВЕЦЬКИЙ, Почесний громадянин міста Одеси та Одеської області, голова журі конкурсу «Люди дела» і лауреат цього конкурсу, член Наглядової Ради ОННБ, у своєму виступі наголосив на важливості освіти для майбутньої розбудови держави.

Павло ВІКТОР – народний вчитель України, уроками фізики якого захоплюється молодь в ютубі, наголосив на важливій місії освітян і четвертої влади та висловив сподівання, що діти скоро матимуть змогу повернутися до навчання у класах.

Присутні із захопленням слухали виступи: письменника Аркадія ХАСІНА, який подарував свою книжку «Никогда больше» ОННБ, голови Одеського астрономічного товариства Михайла РЯБОВА, що презентував астрономічний календар та кілька періодичних видань, а також хореографа-постановника Єфима КОГАНА.

Зацікавленість учасників заходу викликала книжково-ілюстративна виставка, підготовлена фахівцями ОННБ і присвячена ініціатору конкурсу «Люди дела» Борису ДЕРЕВ'ЯНКУ та архівне відео газети «Вечерняя Одесса» різних років.

Пошук:
розширений

Людмила КОТВИЦЬКА
До Дня працівників статистики
Щорічно 5 грудня відзначається День працівників статистики України, що свідчить про важливу роль, яка відводиться органам державної статистики у житті суспільства.

Бібліотека дарує свято!
Зимову казкову екскурсію у бібліотечному палаці напередодні найсвітлішого свята Різдва і новоріччя осяяли щирі дитячі посмішки, яскравіші за різдвяні вогники. І навіть кам’яний кріосфінкс у холі кивнув дітям головою та геть забув, що покликаний оберігати книжкові скарби та закликати до тиші. Піднесений настрій наймолодших відвідувачів підтримувала музика з різдвяними дзвіночками і затишні зимові фотозони, а радісний гомін дітей запалював вдячністю очі іхніх батьків…
130 жінок-партнерок українських військовослужбовців та ветеранів отримають безоплатне навчання від Projector Foundation
Projector Foundation запускає безоплатне онлайн навчання у сфері креативних та IT індустрій для жінок-партнерок військовослужбовців та ветеранів. Взяти участь можуть жінки-партнерки з восьми областей України. Проєкт створений для здобуття професійних навичок у безпечній спільноті та допомозі у подальшому кар’єрному зростанні студенток. Ініціатива реалізується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)».
ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИЖКИ В’ЯЧЕСЛАВА КУШНІРА «СТОРІНКАМИ ГАЗЕТ І ФЕЙСБУКА. КРАЄЗНАВСТВО. ПУБЛІЦИСТИКА. РЕФЛЕКСІЇ».
22 листопада 2023 року Одеська національна наукова бібліотека презентує нову книжку доктора історичних наук, професора, декана факультету історії та філософії Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, голови правління Одеської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, заслуженого працівника освіти України В’ячеслава Григоровича Кушніра «СТОРІНКАМИ ГАЗЕТ І ФЕЙСБУКА. КРАЄЗНАВСТВО. ПУБЛІЦИСТИКА. РЕФЛЕКСІЇ».
Для справжніх друзів України війна стає особистою
Латиші та поляки провели цікаві заходи в Одеській національній науковій бібліотеці
Захід до Дня незалежності Польщі в Одеській національній науковій бібліотеці
4 листопада 2023 року з 12:00 Одеська національна наукова бібліотека у партнерстві з Одеським ім. Адама Міцкевича відділенням Спілки поляків України проводить урочистий захід до Дня незалежності Польщі*.© 2005—2023 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2023 S&A design team / 0.011