ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Бібліотекарі — захисникам
09:04 / 01.10.2023

Хоча День захисників і захисниць України має конкретну дату в календарі, у воєнний час в Україні цей день відзначаємо щодня – хто донатами, хто волонтерством, хтось підтримує своєю працею економіку, а хтось — бойовий дух. Фахівці Одеської національної наукової бібліотеки у переддень свого професійного свята вирішили висловити свою вдячність воїнам ЗСУ за можливість жити і працювати у рідній країні.

29 вересня 2023 року, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек і Дня захисників і захисниць України, бібліотечний десант фахівців ОННБ з книжками та смаколиками відвідав бійців ЗСУ, які проходять реабілітацію в Одесі в одному зі шпиталів. Розрадою для захисників стали не лише спеціально зібрані для них одеситами книжки та збірники кросвордів тощо. Порадував поранених воїнів і медичний персонал приємним виконанням відомих пісень музичний гурт «2Х3», який додав піднесеного настрою присутнім завдяки ретельно підібраному репертуару. Варто відзначити, що більшість книжок для захисників було зібрано в українській книгарні на Катерининській, 77, за ініціативи її директора Галини ДОЛЬНИК, чимало — від Ольги та Олександра ЧЕБОТАРЕНКІВ, а також передано від ініціатора акції «Бібліотека – українському воїну» — колективу ОННБ — із найтеплішими вітаннями від генерального директора, заслуженого працівника культури Ірини БІРЮКОВОЇ.

Письменниця, культуролог та ведуча мовно-літературного клубу «ДИВОСЛОВО» Тетяна АНАНЧЕНКО у камерній обстановці продекламувала захисникам гуморески Павла Глазового на військову тематику. Зворушливо було бачити на обличчях воїнів, які прийшли на захід після крапельниць та перев’язок, посмішки; більшість з них записували на відео виступи бібліодесанту. Завідувач сектора читальних залів ОННБ Валентина Клейнбурд зробила короткий огляд подарованих видань та побажала воїнам найшвидшого одужання.

Очі, наповнені сльозами і надією, зворушливі слова вдячності, зацікавлені коментарі, оплески – бібліодесант ОННБ зібрав цілу гамму емоцій. Найбільшою радістю для всіх нас буде, звичайно, Перемога над рашистами, на яку ми так чекаємо і заради якої робимо, що можемо, – кожен на своєму місці.

Пошук:
розширений

Людмила КОТВИЦЬКА
До Дня працівників статистики
Щорічно 5 грудня відзначається День працівників статистики України, що свідчить про важливу роль, яка відводиться органам державної статистики у житті суспільства.

Бібліотека дарує свято!
Зимову казкову екскурсію у бібліотечному палаці напередодні найсвітлішого свята Різдва і новоріччя осяяли щирі дитячі посмішки, яскравіші за різдвяні вогники. І навіть кам’яний кріосфінкс у холі кивнув дітям головою та геть забув, що покликаний оберігати книжкові скарби та закликати до тиші. Піднесений настрій наймолодших відвідувачів підтримувала музика з різдвяними дзвіночками і затишні зимові фотозони, а радісний гомін дітей запалював вдячністю очі іхніх батьків…
130 жінок-партнерок українських військовослужбовців та ветеранів отримають безоплатне навчання від Projector Foundation
Projector Foundation запускає безоплатне онлайн навчання у сфері креативних та IT індустрій для жінок-партнерок військовослужбовців та ветеранів. Взяти участь можуть жінки-партнерки з восьми областей України. Проєкт створений для здобуття професійних навичок у безпечній спільноті та допомозі у подальшому кар’єрному зростанні студенток. Ініціатива реалізується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)».
ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИЖКИ В’ЯЧЕСЛАВА КУШНІРА «СТОРІНКАМИ ГАЗЕТ І ФЕЙСБУКА. КРАЄЗНАВСТВО. ПУБЛІЦИСТИКА. РЕФЛЕКСІЇ».
22 листопада 2023 року Одеська національна наукова бібліотека презентує нову книжку доктора історичних наук, професора, декана факультету історії та філософії Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, голови правління Одеської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, заслуженого працівника освіти України В’ячеслава Григоровича Кушніра «СТОРІНКАМИ ГАЗЕТ І ФЕЙСБУКА. КРАЄЗНАВСТВО. ПУБЛІЦИСТИКА. РЕФЛЕКСІЇ».
Для справжніх друзів України війна стає особистою
Латиші та поляки провели цікаві заходи в Одеській національній науковій бібліотеці
Захід до Дня незалежності Польщі в Одеській національній науковій бібліотеці
4 листопада 2023 року з 12:00 Одеська національна наукова бібліотека у партнерстві з Одеським ім. Адама Міцкевича відділенням Спілки поляків України проводить урочистий захід до Дня незалежності Польщі*.© 2005—2023 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2023 S&A design team / 0.009