ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Перформативна вистава «Ось Таке Мистецтво»
10:02 / 24.03.2024

Перформативна вистава «Ось Таке Мистецтво» відбулася в Одесі 22 березня 2024 року. У період війни, коли багато людей втратили свої сталі засоби існування, ми створили простір надії на новий початок.

«Ось Таке Мистецтво» — це спроба об'єднати велику родину митців, які пережили війну, та дати їм можливість інтегруватися у культурну спільноту Одеси.

Глядачі побачили приклад «горизонтального» театру, коли режисер мінімально впливає на роботу акторів, тим самим домагаючись документальності того, що відбувається. Під час вистави було проведено аукціон робіт митців які вони створили під час події. Унікальні та неповторні твори, які було створено перед глядачами та учасниками аукціону було розпродано за пів години, а кошти пішли на підтримку ВПО митців. Це надало додаткову можливість внести свій внесок у подальше життя та творчість тих, хто пережив важкі випробування війни.

Ініціаторами та творцями «Ось Такого Мистецтва» є команда Арт-майстерні “Bloom” та творчого об’єднання “Алоха театр”, яка розуміє важливість підтримки та взаєморозуміння в суспільстві, де війна залишила свої сліди. Проєкт реалізується завдяки Іншій Освіті та zusa (Німеччина) за фінансової підтримки ЄС. Загалом, перформативна вистава «Ось Таке Мистецтво» стала справжнім подією для культурного життя Одеси, даруючи надію та натхнення у важкий час.

Автор та режисер: Андрій Любов

Митці-актори: Сергій Ануфрієв, Сергій Коняхін, Катерина Чалая,

Лізавета Ангельчук, Володимир Уманенко, Олена Орленко, Олесь Орєшєк,

Олександр Танасюк, Євген Запоточний, Денис Недолуженко, Шкода, Стас Ленін,

Марк Пан, Катерина Білетіна, Олександр Перуцький та Уте Кільтер.

Помічник режисера: Анастасія Поживатенко

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розказав про заходи, що покращать стан українського IT-сектору
Втрати контрактів та складнощі із залученням іноземних інвестицій — це ті виклики, з якими сьогодні найчастіше стикаються українські IT-компанії. На цьому наголошує Сергій Токарєв — IT-інвестор та бізнесмен, співзасновник інвестиційної групи Roosh. На його думку, становище вітчизняного сектору може покращити активний міжнародний іміджбілдинг.

«Палітра рідного міста»: виставка картин Володимира Василенка в ОННБ
3 квітня 2024 року в головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки відбулося відкриття персональної виставки картин художника, члена НСХУ Володимира Василенка «Палітра рідного міста». Володимир Сергійович – учасник багатьох всеукраїнських та регіональних виставок. Роботи митця знаходяться в приватних колекціях України та зарубіжжя.
SHABO провело серію дегустацій Великих вин України
Одне з провідних українських виноробних підприємств SHABO провело серію дегустацій, присвячену 20-річчю компанії.
Перформативна вистава «Ось Таке Мистецтво»
У період війни, коли багато людей втратили свої сталі засоби існування, вистава «Ось Таке Мистецтво» дала простір надії на новий початок. Вистава відбулася в Одесі 22 березня 2024 року.
Віктору Васильовичу Сердюку — ректору університету (1975-1987) 17 березня виповнилося 90 років
«У роки ректорства Віктора Васильовича Сердюка Університет отримав статус провідного вишу України у науково-дослідній роботі. Щорічний прибуток від наукової діяльності госпдоговірної тематики становив понад 14 мільйонів карбованців. Це дозволило збудувати корпус гуманітарних факультетів, два гуртожитки, провести капітальний ремонт Наукової Бібліотеки. — вiдзначив ректор В. Труба.
Традиційні Шевченківські читання, присвячені 210-й річниці від дня народження Великого Кобзаря
6 березня о 12:00 у Музеї книги ОННБ — Шевченківські читання до 210 річниці від дня народження Великого Кобзаря© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.015