ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
Перформативна вистава «Ось Таке Мистецтво»
10:02 / 24.03.2024

Перформативна вистава «Ось Таке Мистецтво» відбулася в Одесі 22 березня 2024 року. У період війни, коли багато людей втратили свої сталі засоби існування, ми створили простір надії на новий початок.

«Ось Таке Мистецтво» — це спроба об'єднати велику родину митців, які пережили війну, та дати їм можливість інтегруватися у культурну спільноту Одеси.

Глядачі побачили приклад «горизонтального» театру, коли режисер мінімально впливає на роботу акторів, тим самим домагаючись документальності того, що відбувається. Під час вистави було проведено аукціон робіт митців які вони створили під час події. Унікальні та неповторні твори, які було створено перед глядачами та учасниками аукціону було розпродано за пів години, а кошти пішли на підтримку ВПО митців. Це надало додаткову можливість внести свій внесок у подальше життя та творчість тих, хто пережив важкі випробування війни.

Ініціаторами та творцями «Ось Такого Мистецтва» є команда Арт-майстерні “Bloom” та творчого об’єднання “Алоха театр”, яка розуміє важливість підтримки та взаєморозуміння в суспільстві, де війна залишила свої сліди. Проєкт реалізується завдяки Іншій Освіті та zusa (Німеччина) за фінансової підтримки ЄС. Загалом, перформативна вистава «Ось Таке Мистецтво» стала справжнім подією для культурного життя Одеси, даруючи надію та натхнення у важкий час.

Автор та режисер: Андрій Любов

Митці-актори: Сергій Ануфрієв, Сергій Коняхін, Катерина Чалая,

Лізавета Ангельчук, Володимир Уманенко, Олена Орленко, Олесь Орєшєк,

Олександр Танасюк, Євген Запоточний, Денис Недолуженко, Шкода, Стас Ленін,

Марк Пан, Катерина Білетіна, Олександр Перуцький та Уте Кільтер.

Помічник режисера: Анастасія Поживатенко

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Прогнозованість та історії успіху: Сергій Токарєв про те, як розвивати tech-індустрію України
Аби розвивати український технологічний сектор та залучати іноземні інвестиції, необхідно показувати світові прогнозованість. У цьому переконаний Сергій Токарєв tech-бізнесмен та співзасновник інвестиційної групи Roosh, яка розвиває та масштабує технологічні бізнеси у всьому світі.

Вистава Одеського музично-драматичного театру ім. В Василька у шортлісті 6-ого Фестивалю-Премії «ГРА»
Ще один етап 6-го Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії «ГРА» успішно пройдено: експерти наживо переглянули вистави лонгліста, провели голосування і сформували шортліст. Тож Національна спілка театральних діячів України (НСТДУ), яка є засновницею та організаторкою Фестивалю-Премії, оприлюднила список вистав, які пройшли до ФІНАЛУ. У списку у номінації «За найкращу камерну виставу» постановка Олександра Самусенка «1900-й. Легенда про піаніста» Одеського академічного музично-драматичного театру імені В. Василька.
У Києві відбулася масштабна серія заходів Ukrainian Blockchain Week 2024
У червні відбулася масштабна серія івентів Ukrainian Blockchain Week 2024, що зібрала представників криптовалютних компаній та ентузіастів з усього світу в Києві.
Збереження лелек під час війни: енергетики ДТЕК допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят на Одещині
Енергетики ДТЕК Одеські електромережі другий рік поспіль допомагають вченим окільцьовувати пташенят білого лелеки у співпраці із Західноукраїнським орнітологічним товариством в рамках міжнародного проєкту польського товариства орнітологів Małopolskiego Towarzystwa Ornitologicznego. Це дозволяє відстежувати вплив на популяцію зовнішніх факторів, зокрема повномасштабної війни.
В Україні з'явилася дитяча книга про дихання “Фух і Дмуха”, що вчить дбати про власний емоційний стан
Книжка допомагає дітям від 6 років та їхнім батькам опановувати дієві дихальні вправи, які відіграють важливу роль у формуванні фізичного та ментального здоров'я. Історія про “Фух і Дмуха” написана Яриною Завадович спільно з дитячою психологинею Наталією Пашко за ініціативи бренду Kite. Ілюстрації до книги розробив митець і графічний дизайнер Олесь Дерега. Книга вийшла у молодому українському видавництві Onde Publishing.
Презентація літературно-художнього видання «Я пишаюсь тобою: Україна в боротьбі за цивілізацію»
У рамках ХХІV Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» 8 червня у залі наукових працівників ОННБ відбулася презентація книжки Наталії Нестерової «Я пишаюсь тобою: Україна в боротьбі за цивілізацію» (Одеса : Астропринт, 2023).© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.009