ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Палітра рідного міста»: виставка картин Володимира Василенка в ОННБ
12:10 / 09.04.2024

3 квітня 2024 року в головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки відбулося відкриття персональної виставки картин художника, члена НСХУ Володимира Василенка «Палітра рідного міста». Володимир Сергійович – учасник багатьох всеукраїнських та регіональних виставок. Роботи митця знаходяться в приватних колекціях України та зарубіжжя.

Для бібліотеки нинішня подія – продовження чудової традиції мистецьких проєктів, яку вже багато років поспіль ОННБ реалізує у партнерстві з митцями і творчими організаціями Одещини, влаштовуючи виставки робіт відомих художників, проводячи творчі зустрічі, мистецькі вітальні, вернісажі, що знайомлять одеситів і гостей нашого міста з мистецтвом та культурою рідного краю.

Володимир Василенко подякував Одеській національній науковій бібліотеці за можливість зробити виставку в дивовижних залах найстарішої книжкової скарбниці України. Митець коротко розповів про свій творчий шлях, поділився планами на майбутнє. «Нинішня виставка унікальна ще й тим, – зазначив художник, – що окрім завершених картин, окремо на вітринах представлені етюди, зроблені натхненним моментом, якимось подихом, що втілюють неповторне відчуття творчого сенсу і життя…».

Звертаючись до гостей заходу, Володимир Василенко також зауважив, що ця виставка, як і інші творчі проєкти є, насамперед, щирою подякою нашим воїнам ЗСУ, які на фронті захищають Україну, виборюють наше майбутнє, а нам всім дають можливість працювати, творити і рухатися вперед.

У відкритті виставки взяли участь відомі художники, мистецтвознавці, культурні та громадські діячі Одеси: Анатолій Кравченко, народний художник України, голова графічної секції Одеської обласної організації Національної спілки художників України; Валентина Вітос, директор Одеського обласного центру української культури, національний експерт з питань НКС України; Олена Білгородська, доцент кафедри рисунка, живопису та архітектурної графіки Одеської державної академії архітектури і будівництва, член НСХУ; Борис Бєлов, художник, викладач Одеського художнього фахового коледжу ім. М.Б. Грекова, голова декоративно-прикладної секції «Золотий Платан» ООО НСХУ ; Олексій Малік, художник, викладач кафедри образотворчого мистецтва художньо-графічного факультету ПНПУ імені К. Д. Ушинського, член НСХУ; Тетяна Овчаренко, кандидат культурології, доцент гуманітарного факультету національного університету «Одеська політехніка»; Володимир Бабієнко, заслужений художник України, член правління ООО НСХУ та інші.

Чарівним дарунком для всіх відвідувачів стало музичне вітання від творчого колективу «NOVI-різні» – художників і музикантів Ксенії Стеценко і Яромира Фундукяна та виступ Анни Василенко, студентки ПНПУ імені К.Д.Ушинського, доньки Володимира Всиленка.

Радо запрошуємо всіх шанувальників прекрасного ознайомитися з картинами Володимира Василенка, завітавши до Одеської національної наукової бібліотеки (вул. Пастера, 13). Виставка експонуватиметься впродовж квітня. А тих, хто захоче більше дізнатися про творче життя Одеси, запрошуємо у відділ мистецтв ОННБ, де запропонують цікаву добірку літератури про художнє життя нашого міста і мистецтво загалом.

Наталія Броварська,

провідний бібліотекар

відділу соціокультурної діяльності ОННБ

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Американський стартап Toothio – новий напрям інвестицій Roosh Ventures
Інвестиційний фонд Roosh Ventures нещодавно став одним з інвесторів американського стартапу Toothio, який допомагає приватним стоматологічним клінікам та організаціям знаходити кваліфікованих співробітників. Портал надає доступ до бази, в якій є понад 30 000 фахівців.

Від Миколая до Різдва. Святкова програма для дорослих і дітей
Одеська національна наукова бібліотека традиційно підготувала для одеситів та гостей міста цікаву й розмаїту різдвяно-новорічну програму «Від Миколая до Різдва». Цей проєкт родинного дозвілля, спрямований на популяризацію книги та читання, згуртування сімей, організацію змістовного відпочинку, триватиме впродовж грудня (6.ХІІ – 31.ХІІ. 2024 р.). Тож запрошуємо здійснити захоплюючу подорож усією родиною у дивовижний світ книжок найстарішої книгозбірні України!
Як дівчатам захистити себе онлайн: стартує освітня програма з кібербезпеки
STEM is FEM запускає навчальну програму «Кібербезпека для дівчат: можливості й професія». Протягом грудня 2024 — березня 2025 року учениці старших класів та студентки дізнаються, як захистити себе в діджиталі та будувати кар’єру у сфері кібербезпеки.
Стендап-зірка Лєра Мандзюк у неділю вразить Одесу новою концертною програмою
24 листопада о 18.00 у філармонії подарує всім найвеселіший стендап-концерт, дві години нестримного сміху, море імпровізації і сотні усмішок. «Беріть своїх друзів, близьких і всі приходьте! Бо буде фосо! — у фірмовому закарпатському стилі запрошує Лєра Мандзюк. — Се буде самий чесний стендап із усіх, які я писала і самий смішний з усіх, які ви чули. Нема гарантії, що він буде в ютубі. Тож ваше завдання: купити квитки, покликати друзів, взяти гарний настрій і прийти. Буду рада вас бачити!»
До Дня вшанування пам’яті жертв голодоморів «Голодомори в Україні: хронологія геноциду»: круглий стіл. Анонс
20 листопада 2024 року до Дня пам’яті жертв голодоморів Одеська національна наукова бібліотека під егідою Міністерства культури та стратегічних комунікацій України, а також у співпраці з Одеським історико-краєзнавчим музеєм і факультетом історії та філософії ОНУ імені І.І. Мечникова проводить круглий стіл «Голодомори в Україні: хронологія геноциду».
Форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям»
10 листопада о 14:00 Одеська національна наукова бібліотека та громадська організація «Десяте квітня» запрошують на форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям». Форум проводиться за підтримки Агентства ООН у справах біженців і Першого міжрегіонального відділу Інституту національної пам'яті. Його мета – дослідження багатства культур українського степу, що став місцем єдності різноманітних етносів, які його населяють.



© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.036