ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Як дівчатам захистити себе онлайн: стартує освітня програма з кібербезпеки
13:01 / 27.11.2024

Думай, як хакерка: стартує освітня програма з кібербезпеки

STEM is FEM запускає навчальну програму «Кібербезпека для дівчат: можливості й професія». Протягом грудня 2024 — березня 2025 року учениці старших класів та студентки дізнаються, як захистити себе в діджиталі та будувати кар’єру у сфері кібербезпеки.

Освітня програма орієнтована на дівчат віком 16–21 рік.

Перший онлайн воркшоп відбудеться: 4 грудня, 18:00. Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/m8sTuH41JGgVrkYN9.

У сучасному цифровому середовищі кіберзагрози стають усе масштабнішими. Лише у 2023 році українські користувачі TikTok зіткнулися з хвилею фішингових атак, а багато вимушених мігрантів стали жертвами шахрайських оголошень з обіцянками допомоги. На тлі цих викликів зростає потреба в знаннях із захисту персональних даних та цифрової грамотності.

Щоб дати дівчатам необхідні інструменти, STEM is FEM пропонує серію воркшопів та практичних занять. Під час програми учасниці зможуть навчитися:

розпізнавати кіберзагрози (фішинг, шахрайства в соцмережах і месенджерах);

захищати свої персональні дані (створення надійних паролів, двофакторна аутентифікація);

забезпечувати онлайн-безпеку в соцмережах та у світі AI, протистояти кібербулінгу та уникати небезпечних ситуацій.

Програма також розкаже про перспективи для побудови кар’єри у сфері кібербезпеки, про історії успіху жінок у цій галузі та доступні освітні можливості.

До створення проєкту залучилися провідні українські та іноземні спеціалісти з теми кібербезпеки.

«Кібербезпека — це не лише про технічні навички, але і про критичне мислення в цифровому середовищі, — ділиться український IT-підприємець та співзасновник інвестиційної групи Roosh Сергій Токарєв. — Ми прагнемо дати дівчатам інструменти, які дадуть змогу їм розпізнавати загрози в діджиталі, захищати власні персональні дані та будувати кар’єру в перспективній сфері кібербезпеки».

Ініціативу підтримали Women4Cyber, SET University, #stop_sexтинг, Cyber Unit Technologies.

Проєкт реалізовується за фінансової підтримки Офісу Координатора програм допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в межах 10 раунду програми Development Cooperation Partnership Program.

STEM is FEM — перша STEM-екосистема в Україні, яка обʼєднує організації, людей та ідеї, що взаємодіють для популяризації освіти та карʼєри в галузях науки, технології, інженерії та математики. Ініціатор проєкту STEM is FEM — український ІТ-підприємець та співзасновник інвестиційної групи Roosh Сергій Токарєв.

Пошук:
розширений

Автор
Кіберполіціїя: що таке скам, як його розпізнати та захиститись
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.

Як дівчатам захистити себе онлайн: стартує освітня програма з кібербезпеки
STEM is FEM запускає навчальну програму «Кібербезпека для дівчат: можливості й професія». Протягом грудня 2024 — березня 2025 року учениці старших класів та студентки дізнаються, як захистити себе в діджиталі та будувати кар’єру у сфері кібербезпеки.
Стендап-зірка Лєра Мандзюк у неділю вразить Одесу новою концертною програмою
24 листопада о 18.00 у філармонії подарує всім найвеселіший стендап-концерт, дві години нестримного сміху, море імпровізації і сотні усмішок. «Беріть своїх друзів, близьких і всі приходьте! Бо буде фосо! — у фірмовому закарпатському стилі запрошує Лєра Мандзюк. — Се буде самий чесний стендап із усіх, які я писала і самий смішний з усіх, які ви чули. Нема гарантії, що він буде в ютубі. Тож ваше завдання: купити квитки, покликати друзів, взяти гарний настрій і прийти. Буду рада вас бачити!»
До Дня вшанування пам’яті жертв голодоморів «Голодомори в Україні: хронологія геноциду»: круглий стіл. Анонс
20 листопада 2024 року до Дня пам’яті жертв голодоморів Одеська національна наукова бібліотека під егідою Міністерства культури та стратегічних комунікацій України, а також у співпраці з Одеським історико-краєзнавчим музеєм і факультетом історії та філософії ОНУ імені І.І. Мечникова проводить круглий стіл «Голодомори в Україні: хронологія геноциду».
Форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям»
10 листопада о 14:00 Одеська національна наукова бібліотека та громадська організація «Десяте квітня» запрошують на форум «Ярмаркова культура: сучасність завдяки традиціям». Форум проводиться за підтримки Агентства ООН у справах біженців і Першого міжрегіонального відділу Інституту національної пам'яті. Його мета – дослідження багатства культур українського степу, що став місцем єдності різноманітних етносів, які його населяють.
Презентація книжкової виставки-інсталяції «Мова – духовний скарб народу»: до Дня української писемності та мови
До Дня української писемності та мови в Одеській національній науковій бібліотеці стартував традиційний Тиждень мови: з 21 по 27 жовтня 2024 р відбудеться низка заходів, спрямованих на розкриття чарівного світу рідного слова.



© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.019