ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




ЖИТТЯ РАД
18.11.2010 / Газета: Одесские известия / № 127(4109) / Тираж: 23655

«Завжди молодий і на першому плані…»

У Кілії пройшла перша сесія районної ради шостого скликання, на якій були оголошені імена 60-ти обраних депутатів. З них 42 – представники Партії регіонів, тобто понад 70 %.

Виступаючи перед колегами, Володимир Тихонов, який вже вп’яте одержав де­путатський мандат, запропонував на пост голови обрати Володимира Боделана. Депутат із села Ліски Дмитро Гайдаржи, підтримавши дану пропозицію, відзначив, що знає Володимира Борисовича понад тридцять років: «За натурою він ентузіаст, завжди молодий та на першому плані. Попри негаразди у вищих ешелонах влади, завдяки Боделану наш район виживав. І надалі нам потрібно працювати в одній упряжці».

Кандидатуру Володимира Борисовича підтримали не лише регіонали, але й депутати від соціалістичної та ко­муністичної партій, а також від «Си­ль­­ної України». Інших пропозицій не надійшло. У результаті до бюлетеня для таємного голосування було внесено одне ім’я. із 59-ти депутатів, які були присутні на сесії, за В.Б. Боделана віддали свої голоси 54.

Володимир Борисович подякував вибор­цям і депутатському корпусу за високу довіру та закликав займатися не політикою, а економікою.

Заступником голови Кілійської рай­ради знову обрано Людмилу Кара­стойку.

Антоніна БОНДАРЕВА, власкор «Одеських вістей», Кілійський район

В атмосфері відкритості

Понад дві з половиною години проходила перша сесія Овідіопольської районної ради VI скликання. Визнані повноваження 40 депутатів Овідіопольської райради, обраний її голова.

З 22-х районних політичних організацій, які взяли участь у місцевих виборах, тривідсотковий бар’єр подолали 6. У підсумку 20 депутатів репрезентують у райраді Партію регіонів, по 6 – СПУ та «Батьківщина». «Сильна Україна» має 2 мандати, «Партія Зелених» – 2, по одному у партії «Родина» та Аграрної партії.

На посаду голови Овідіопольської райради претендували 2 кандидати. Від Партії регіонів – лідер районної парторганізації Владислав Юрійович Плешивцев і від Соціалістичної партії України – Руслан Васильович Ущаповський. Процес голосування проходив максимально відкрито. У результаті переміг Владислав Плешивцев, який одержав 21 голос. За другого кандидата проголосували 19 депутатів.

У вересні новому голові Овіді­опольської районної ради VI скликання виповнилося 44 роки. Народився в Одесі. До поточного часу керував ВАТ «Перемога». Він – віце-президент Асоціації «Виноградарі та винороби Одеської області». У минулому скликанні у якості депутата Одеської облради виконував обов’язки заступника голови постійної комісії з питань аграрної політики. Член Партії регіонів з 2005 року. Одружений, виховує сина.

Автор: Тетяна ГУРІЧЕВА, власкор «Одеських вістей», Овідіопольський район

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні моніторинги:
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.019