![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
В Одессе появится самое большое в Украине чертово колесо
20.05.2011 / Газета: Сегодня / № 108(3825) / Тираж: 134701
В парке Шевченко начали монтаж колеса обозрения высотой 45 м. По словам владельца аттракциона Александра Снитковского, это будет самое большое чертово колесо в стране. С его верхней точки будет открываться вид на центр города и Одесский залив. Три круга обойдутся взрослому в 50 грн., ребенку — в 25. Колесо привезли из Швейцарии, где оно проработало несколько лет. Сейчас его детали изучают специалисты. Когда объект соберут, состоятся ходовые испытания. Если они пройдут успешно, аттракцион откроют. Автор: Олег Константинов
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні моніторинги:
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.030 |