ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Школа громадського моніторингу
28.05.2011 / Газета: Чорноморські новини / № 44(21214) / Тираж: 8525

Чи задоволені ви діяльністю обраних вами депутатів і мерів? Чи вірите ви обіцянкам ваших обранців? Чи відповідають вони за свої слова і вчинки? Як перевірити законність дій представників місцевої влади? На ці та інші питання, які стосуються діяльності місцевих органів влади, ми разом намагалися знайти відповіді під час шестиденного семінару-тренінгу, що відбувся у селищі Коблеве Миколаївської області.

Ми — це представники різних громадських організацій центральної та південної України, які беруть участь у проекті «Підготовка коаліцій неурядових організацій та місцевих газет центральної та південної України для моніторингу діяльності місцевих органів влади та представництва громадських інтересів». Ця програма реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» та Східноєвропейським демократичним центром (Варшава, Польща).

Яскраві травневі дні у Коблевому виявилися насиченими, цікавими і веселими. І навіть дощ не завадив корисним знайомствам з надзвичайно позитивними колегами. Ми отримали великий обсяг інформації з питань належного державного управління, дивувалися особливостям українського законодавства, намагалися в ділових іграх засвоїти методи проведення моніторингу та вчилися розробляти плани моні­торингових проектів. Допомагали нам у цьому тренери-одесити Надія Бондаренко, Ігор Бринош та Анатолій Бойко.

Ми з вдячністю згадуємо затишні кімнати та смачну кухню пансіонату «Лотос», чудову природу, ліс і берег моря. Бажаємо всім добра і здоров’я, а колегам кажемо: «До нових зустрічей!»

Школа громадського моніторингу діяльності місцевих органів влади — чудовий приклад тісного співробітництва неурядових орга­нізацій з населенням, засобами масової інформації та представниками місцевих органів влади.

Для того, щоб жити в гармонійному цивілізованому суспільстві, слід навчитися поважати себе, навчити цьому оточуючих і розповісти про свої досягнення в ЗМІ.

Чи вдасться це втілити в життя? Навчимося!

Автор: Прес-центр Татарбунарського районного об’єднання громадян «Рідний край».

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні моніторинги:
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012