ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Искали документы на отель «Одесса»
30.06.2011 / Газета: Сегодня / № 139(3856) / Тираж: 134701

Вчера Одесский порт оказался под прицелом правоохранителей. В пресс-службе ОМТП рассказывают, что вооруженные люди в масках ворвались в управление порта около 14.30.

«На спинах у них написано «Милиция», но никаких подтверждающих документов они не предоставили, — говорит пресс-секретарь ОМТП Елена Гиряева. — Всех сотрудников вывели из кабинетов, а руководителей порта закрыли в одном из свободных помещений». При этом люди в масках заблокировали вход и выход в порт.

Нам удалось связаться с руководителем ОМТП Николаем Павлюком. Он пояснил, что захватчиками оказались следователи прокуратуры и сотрудники УБОПа. «У следователя было предписание на поиск неких документах, связанных с гостиницей на морвокзале. У прокуратуры есть вопросы, касающиеся этого отеля. Ранее мы уже давали им свои пояснения по этому вопросу, — говорит Николай Павлюк. — Обыск в кабинетах длился несколько часов. Если им нужно, пусть ищут. Все происходит законно и никаких возражений у нас нет».

В то же время наши источники в правоохранительных органах не исключают, что целью вчерашнего набега была принудительная смена власти на предприятии. К слову, несколько часов Николай Павлюк находился в закрытой комнате со следователем, после чего уехал с работы. До окончания обыска в порту остался его заместитель Юрий Васьков. В облпрокуратуре факт обыска на ОМТП не отрицают, но комментариев по этому поводу пока не дают.

Автор: Александр Запорожец

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні моніторинги:
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.016