ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




На склонах бульвара сетки-улавливатели
02.11.2011 / Газета: Сегодня / № 245(3962) / Тираж: 134701

На Приморском бульваре кипит работа — на отдельных участках перекладывают тротуарную плитку, а на склонах устанавливают специальные сетки-улавливатели. «Дело в том, что сейчас там нет забора, а внизу — уже не земля, а камень и бетон. Поэтому было решено установить противоаварийные улавливатели, которые уберегут горожан от травматизма», — рассказала нам сотрудник гордепартамента информации Наталья Мальцева.

Мэр Алексей Костусев на последнем заседании исполкома Одесского горсовета дал подчиненным неделю на то, чтобы Приморский бульвар привели в порядок.

Что касается плитки, то, по словам Мальцевой, после склоноукрепительных работ прилегающий к обрыву тротуар от памятника Дюку до Воронцовского дворца сильно покорежился. В связи с этим коммунальщикам поручили аккуратно демонтировать плитку и ровно ее переложить.

Автор: Надежда Маркевич

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні моніторинги:
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.011