ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Чем запомнится Костусеву уходящий год
23.12.2011 / Газета: Комсомольская правда / № 288/51(3988/25383) / Тираж: 9000

В пятницу на сессии горсовета должна проясниться ситуация насчет возможной отставки мэра Одесса.

За минувший год Алексей Костусев сумел запомниться одесситам своими поступками и порой эпатажным поведением. Уже с первых заседаний исполкома и сессий горсовета выяснилось, что у градоначальника есть чувство юмора – он шутил не хуже любого КВНщика. Например, когда зачитали доклад о повышении рождаемости в городе, мэр тут же парировал с улыбкой: «Работаем!».

Алексей Алексеевич называл себя народным мэром, к людям он оказался гораздо ближе, чем его предшественник: не скупился на брифинги для журналистов и не боялся выходить на переговоры с митингующими. Он любил появляться на светских мероприятиях, театральных премьерах, городских праздниках, а однажды даже заглянул на открытие ночного клуба «Ибица». Накануне открытия 12-го маршрута троллейбуса градоначальник провел свой выходной в парке КП «Горэлектротранс», где учился управлять «рогатым». При этом на самом мероприятии мэру символично выдали права на вождение троллейбусом, и он тут же пошутил, что отныне у него есть запасная профессия. Градоначальник первым прокатился на самом большом в стране колесе обозрения в парке Шевченко, играл в футбол в одной команде с другими чиновниками, а однажды признался, что знает даже, где продается пиво по 6 гривен за кружку, а где по 8.

Костусев несколько раз открывал детские площадки и неоднократно появлялся на субботниках в парках, где старательно сажал деревья. А летом мэр часто прогуливался по Трассе здоровья, осматривая состояние пляжей.

Городской голова не скрывал от СМИ информацию и о своих жизненных благах. Он смело поведал журналистам о доме в Киеве за 12 миллионов гривен, дорогих костюмах «Бриони» и коллекции картин, что находится в его кабинете.

На одной из сессий Костусева спросили: «Правда ли вы носите часы за 17 тысяч долларов»? Мэр тут же снял с руки свой хронометр и подарил его задавшей вопрос журналистке.

Автор: Жанна Жукова

Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні моніторинги:
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.011