ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Бюветы сократили время работы
17.01.2012 / Газета: Одесский вестник / № 6(5057) / Тираж: 5481

На днях коммунальное предприятие «Сервисный центр» было вынуждено сократить на два часа продолжительность работы всех городских бюветов. Теперь они ежедневно работают не с 8.00 до 22.00, а с 8.00 до 20.00.

Это изменение позволило коммунальному предприятию полностью отказаться от применения наемного труда в ночное время суток, который, как известно, должен оплачиваться намного дороже, что при сокращении бюджетного финансирования весьма важно.

По словам директора КП «Сервисный центр» Сергея Болдырева, если в прошлом году общий объем бюджетных ассигнований на содержание бюветов составил около семи миллионов гривень, то в нынешнем году этот объем сокращен до 3,4 миллиона.

Теперь после восьми вечера «следить за порядком» на каждом бювете будут только электронные видеокамеры. С целью защиты от вандалов все оконные проемы служебных помещений в настоящее время спешно закрываются решетками.

Руководство предприятия «Сервисный центр» рассчитывает на гражданскую сознательность самих одесситов, которые не станут в ночное время портить водонапорное оборудование, понимая, что оно нужно, прежде всего, им самим.

Автор: Надежда УТКИНА

Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні моніторинги:
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013