ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Общественный контроль дорог» призывает водителей побороться с ямами
01.03.2012 / Газета: Вечірня Одеса / № 31—32(9557—9558) / Тираж: 10407

Руководитель «Общественного контроля дорог» Сергей Дубенко презентовал план борьбы с ямами на одесских дорогах.

«Нас совершенно не устраивает то, что ежегодно в асфальт закатываются наши миллиарды гривен, и вся работа идет насмарку спустя, максимум, один сезон. Этот процесс, во-первых, никто не контролирует, а во-вторых, никто не несет за это ответственность», — отметил Сергей Дубенко.

Лидер «ОКД» предлагает всем водителям оставлять жалобы на сайте.

«Каждый автолюбитель может сам добиться ремонта дорог, потратив 5 минут своего времени. Мы не должны оставаться в стороне, когда на наших глазах воруются наши деньги», — подчеркнул С. Дубенко.

Отметим, на сайте «ОКД» уже создана база ям и других повреждений дорог. Отправить жалобу можно в Кабмин, депутатам, а также в ГАИ.

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні моніторинги:
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013