![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
В порту — скоростные поезда
13.03.2012 / Газета: Сегодня / № 56(4068) / Тираж: 134701
В воскресенье вечером в Одесский порт прибыли два состава межрегиональных электропоездов производства Hyundai Rotem. Эту информацию «Сегодня» подтвердили в пресс-службе порта. «Подробности будут позже», — заявила пресс-секретарь порта Елена Гиряева. Как пишут СМИ, после выгрузки поезда доставят в моторвагонное депо Одесса-Застава-1. А оттуда уже транспортируют в Харьков. Напомним, всего у корейцев закупят 10 таких поездов, 6 из которых соединят между собой четыре города, принимающие Евро-2012. Ранее министр инфраструктуры Борис Колесников пообещал, что уже с мая украинцы и гости страны смогут пользоваться услугами инновационных поездов. Продажа билетов через интернет стартует 15 мая. Автор: Надежда Маркевич
|
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні моніторинги:
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013 |