ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Судьба туберкулезной больницы все же неясна, хотя деньги на проектировку очистных сооружений выделили
05.04.2012 / Газета: Вечірня Одеса / № 50-51(9576-9577) / Тираж: 10407

500 тыс. грн. выделяет областная власть на проектную документацию очистных сооружений Одесской городской туберкулезной больнице. Об этом сообщил начальник областного управления здравоохранения Михаил Бартко.

По его словам, эта больница по свои условиям намного хуже, чем любое туберкулезное медучреждение в области, и, безусловно, «здание бывшего Дома культуры не подходит для медучреждения». На время ремонта больных примет областная туббольница.

На вопрос о слухах, что больницу хотят ликвидировать, дабы захватить участок в Черноморке, Бартко заявил, что облздрав не сможет защитить больницу, если Одесский горсовет решит передать эту землю другому владельцу: «Это собственность горсовета», — заметил чиновник.

Также Бартко подтвердил, что финансовое положение медучреждения очень плохое. На вопрос журналиста, правда ли, что там могут голодать больные, он заявил: «А что вы хотите? На питание выделяется 8-9 грн. Вы смогли бы прокормиться на эти деньги?».

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014