ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



В Измаил прибыла «Европа в чемодане»
16.05.2012 / Газета: Уездный телеграф / № 19 / Тираж: 3900

«Европа в чемодане — 2012» — так называется немецко-польско-украинский проект, организаторы которого 13 мая побывали в нашем городе.

Целью проекта является адаптация украинской молодёжи в европейском сообществе путём организации разнообразных образовательных программ и вовлечение наших юных соотечественников в волонтёрское движение.

Проект реализуется в самых различных уголках нашей страны, там, где есть активная молодёжь, готовая учиться новому. К примеру, в Измаил организаторы проекта прибыли из Килии, а до этого гостили в Одессе. В составе делегации, посетившей наш город, — зарубежные гости: Беттине Мариссен и Магдалена Байер (Германия), Каролина Русилович и Юстина Шиманська (Польша), а также наши соотечественники – Сергей Молчанов и Наталия Сад.

На встрече, которая прошла в конференц-зале Измаильского гуманитарного университета, наши студенты и школьники смогли подробнее узнать о возможностях, которые предоставляет им Фонд Конрада Аденауера, Польский фонд им. Роберта Шумана в постижении европейских ценностей, в процессе вовлечение Украины в европейскую семью народов. После интересных сообщений гостей юные измаильчане смогли задать гостям интересующие их вопросы, пообщаться с организаторами проекта в неформальной обстановке.

Автор: Игорь ОГНЕВ

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014