ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



В Одессе сгорели две кафешки
18.06.2012 / Газета: Сегодня / № 133(4145) / Тираж: 134701

Прямо во Время матча Украина—Франция в минувшую субботу на поселке Котовского загорелся бар «Сказка» — на пересечении улиц Кишиневской и Добровольского.

в результате пожара здание сгорело дотла. Также было повреждено соседнее строение, в котором находится супермаркет «Копейка». К счастью, в результате ЧП никто не пострадал — посетители успели вовремя покинуть кафе. А на следующий день, в воскресенье, одесситы наблюдали уже другой пожар — на Ланжероне пылал ресторан. По заверениям очевидцев, спасатели одолели огонь за полчаса. По данным пресс-службы облМЧС, причина возгорания устанавливается.

Напомним, с начала года в Одессе сгорели еще три питейных заведения — «Ассоль» в Аркадии, «Первачок» и «Стронг Хаус».

Автор: Надежда Маркевич

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні моніторинги:
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012