ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Ювілейний «Сі Бриз»
12.07.2012 / Газета: Одесские известия / № 73(4347) / Тираж: 18937

В Одесі, у гарнізонному Будинку офіцерів, відбулася урочиста церемонія відкриття двосторонніх україно­-американських навчань «Сі Бриз – 2012».

У заході взяли участь: командний склад Військово­Морських сил Збройних сил України, Одеського гарнізону, 6­го флоту ВМС США, представники місцевої обласної та міської гілок виконавчої влади, а також керівники та учасники цьогорічних багатонаціональних навчань.

Як наголосив у своїй вступній промові тимчасовий виконувач обов’язків командувача ВМС ЗС України віце­адмірал Юрій Ільїн, важливість проведення подібного широкомасштабного заходу щодо підтримання миру в Чорноморському басейні важко недооцінити. Саме тому ці навчання вже досить тривалий час провадяться не лише у двосторонньому форматі, а й із залученням військовиків інших країн світу, кількість яких щороку постійно зростає.

– Нинішній «Сі Бриз» є для нас ювілейним – десятим за рахунком. Попереду на нас чекає напружена двотижнева навчально­бойова робота. Переконаний, що як і раніше, вона пройде на гідному рівні, а учасники навчань продемонструють бойовий вишкіл, вміння спільно взаємодіяти зі своїми іноземними партнерами та виконувати будь­які, покладені на них, завдання, – зазначив віце­адмірал Юрій Ільїн.

Своєю чергою, від американської сторони усіх присутніх з початком навчань «Сі Бриз­2012» привітав командувач 6­го флоту ВМС США віце­адмірал Френк Пандольф. Акцентуючи увагу на основній складовій цьогорічних україно­американських навчань, він, зокрема, зазначив, що за своїм сценарієм вони будуть розподілені на чотири етапи, під час яких військовослужбовці 17 армій світу в береговому, морському та авіаційному компонентах відпрацюють низку питань, пов’язаних з готовністю до протидії міжнародному піратству, стихійному лиху та наданням гуманітарної допомоги.

Автор: В’ячеслав ДІОРДІЄВ, м. Одеса

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні моніторинги:
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012