ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ЧЕКИТА ПОШЕЛ В СУД
01.11.2012 / Газета: Сегодня / № 246(4258) / Тираж: 76109

Соперник Сергея Гриневецкого по 134-му округу, Геннадий Чекита, оспорит результаты подсчета бюллетеней в суде.

Напомним, самовыдвиженец Чекита уступил экс-губернатору, который набрал 32,03% голосов жителей Малиновского района, всего 1,17%. «Я требую пересчета бюллетеней по всем участкам. Есть факты, что нарушения происходили во всех комиссиях. Так, в 51-й и 74-й колониях осужденные бросали бюллетени в урны в открытом виде, рядом в это время стояли начальники и оперативники», — пояснил нам Геннадий Чекита.

По мнению аналитика облКИУ Ярослава Католика, шансы добиться пересчета бюллетеней у Чекиты есть: «Но чтобы убедить суд, ему нужно обладать серьезной доказательной базой — актами наблюдателей о серьезных нарушениях в комиссиях».

Автор: Сибирцев Александр

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.017