ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Член наркомафии с «бульдогом»
29.11.2012 / Газета: Сегодня / № 270(4282) / Тираж: 76109

В Одессе в ночь на 28 ноября сотрудники одесского управления по борьбе с незаконным оборотом наркотиков МВД задержали разыскиваемого Интерполом представителя крупнейшего польского наркокартеля 43-летнего Адама Ф. Об этом нам сообщил один из сотрудников Интерпола, попросив не называть его фамилию.

Сотрудник пресс-службы ГУ УВД в Одесской области Андрей Крыжановский подтвердил информацию: «Задержан иностранный гражданин по подозрению в преступлениях, связанных с незаконным оборотом наркотиков».

По словам нашего источника в Интерполе, Адама Ф. задержали в 0:30 ночи в съемной квартире по улице академика Филатова, в результате совместной операции нескольких силовых ведомств.

Интересно, что при себе у гражданина Польши имелся револьвер «Бульдог» калибра 5,6 мм и 500 таблеток экстази. По ценам черного рынка экстази продаются в клубах по $20 за штуку.

Автор: Сибирцев Александр

Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні моніторинги:
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 18.06.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014