![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Дипломати-благодійники
21.12.2012 / Газета: Чорноморські новини / № 101(21365) / Тираж: 8525
У неділю на морвокзалі пройшов уже другий благодійний дипломатичний Різдвяний ярмарок. У ньому взяли участь більше двох десятків диппредставництв, акредитованих в Одесі, та національно-культурних товариств. Як і торік, акцію організував Одеський дипломатичний клуб за підтримки представництва МЗС України в Одесі та облдержадміністрації. У рамках добродійного ярмарку відбулися концерт творчих колективів національно-культурних товариств, виставка-продаж продукції, виробленої в країнах, які мають дипломатичні місії в Одесі, а також дегустація страв національних кухонь. Одеса — друге, після Києва, місто України, де проводяться дипломатичні ярмарки. Торік у «Садах Перемоги» під час такої акції було зібрано близько 200 тисяч гривень, за які для Одеської обласної клінічної лікарні придбано у Швейцарії сучасний інструментальний комплекс для проведення нейрохірургічних операцій. Зібрані цьогоріч кошти також підуть на закупівлю медичної апаратури, зокрема газоаналізатора крові «Easystat» для відділення серцево-судинної хірургії обласної дитячої клінічної лікарні. Автор: Олег ВЛАДИМИРСЬКИЙ
|
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.
Останні моніторинги:
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 18.06.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.024 |