ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Два теплоснабжающих предприятия, но один тариф
12.01.2013 / Газета: Вечірня Одеса / № 5(9727) / Тираж: 10407

После заседания исполкома вице-мэр А. Орловский встретился с представителями городских СМИ и ответил на их вопросы.

В частности, журналисты интересовались, когда начнет работу новосозданное предприятие «Одесская топливно-энергетическая компания», которому решением сессии, состоявшейся 21 декабря прошлого года, отдано в аренду часть оборудования коммунального предприятия «Теплоснабжение города Одессы».

По словам А. Орловского, компания «ОТЭК» создана с целью уйти от долгов, образовавшихся у КП «Теплоснабжение города Одессы»: «Новое коммунальное предприятие начнет работу с чистого листа, без тех сумасшедших долгов, которые накопились у «ТгО». Существующее теплоснабжающее предприятие продолжит свою работу, долги останутся с ним».

Компания «ОТЭК» будет обслуживать жителей Суворовского района. Оборудование ей будет передано после окончания отопительного сезона. На оплату теплоносителя потребителями создание нового теплоснабжающего предприятия не повлияет: тариф останется единым для всех потребителей, сказал А. Орловский.

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні моніторинги:
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса
00:00 12.02.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012