![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
В ОДЕССКОЙ ПОЛИКЛИНИКЕ РАЗДАВАЛИ ПРЕЗЕРВАТИВЫ И ВОЗДУШНЫЕ ШАРЫ
15.02.2013 / Газета: Время Ч / № 6(566) / Тираж: 15200
В День святого Валентина, 14 февраля, в городской студенческой поликлинике № 21 прошла акция под названием «Сохрани здоровье для себя и своего будущего». Мероприятие, предназначенное для студентов, проводилось с целью повышения личной ответственности одесской молодежи в вопросах здоровья и отказа от вредных привычек. Примечательно, что медики раздавали всем присутствующим презервативы, а кроме того, организаторы меняли сигареты, взятые у студентов, на воздушные шары «для влюбленных». По словам организаторов, по итогам акции несколько десятков молодых людей были основательно «просвещены» на тему вреда курения и алкоголя, профилактики ВИЧ/СПИДа, инфекций, передающихся половым путем, о методах снижения рискованного поведения, ранней диагностике онкозаболеваний и, в целом, получили полное представление о здоровом образе жизни. Автор: -
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні моніторинги:
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013 |