![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Котлован на Греческой площади «ожил»
11.04.2013 / Газета: Жизнь в Одессе / № 15(212) / Тираж: 28000
В минувшее воскресенье городской голова Алексей Костусев «посмотрел», как идут работы по строительству там подземного паркинга. Об этом мэр сообщает на своей странице в «Фейсбуке». - Несмотря на выходной день, работают довольно активно, — сделал вывод мэр. На вопрос «почему я не засыплю котлован и тем самым не накажу хозяина стройки», который «сроки нарушил», Костусев ответил, что в принятии решений руководствуется «не личными симпатиями или антипатиями, а исключительно интересами одесситов». «Нужен Одессе там паркинг? Конечно нужен! И это для меня главный и единственный аргумент», — подчеркнул А. Костусев. Автор: -
|
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.
Останні моніторинги:
00:00 18.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 18.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 18.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 18.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 18.06.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015 |