ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Врачи работают сверх нормативов
30.04.2013 / Газета: Одесские известия / № 48(4467) / Тираж: 18937

В Болградском районе диспансеризация детского населения проходит планомерно и организованно. В сельские школы по графику выезжает бригада из пяти врачей.

В селе Табаки к проведению медосмотра подошли со всей ответственностью. Накануне было проведено родительское собрание, на котором директор школы Степан Вербанов и сельский голова Георгий Бужилов проинформировали родителей о медосмотре.

– Мы систематически контролируем проведение медосмотра и видим, что он проходит во всех населенных пунктах организованно, – сообщил председатель райгосадминистрации, депутат областного совета Михаил Садаклиев, побывав в Табаках. – И родители, и дети довольны, что сегодня можно пройти диспансеризацию в родном селе. Очень удобно и выпускникам, которые могут получить медицинскую справку для дальнейшего поступления в вузы. Мы видим, что население уже привыкло к медосмотру, с благодарностью относится к его проведению. Работа организована так, чтобы в коридорах не было больших очередей, медработники загружены равномерно. Я хочу поблагодарить наших врачей, которые работают сверх нормативов, не прекращают прием, пока не осмотрят всех.

Автор: Татьяна Михайлова

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

В Одесі відкривається фотовиставка «Місто світла і тіні»
15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».

Останні моніторинги:
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.015