![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
В «Одесаобленерго» — новий керівник
18.05.2013 / Газета: Чорноморські новини / № 40(21408) / Тираж: 8525
Акціонери енергопостачальної компанії «Одесаобленерго» на загальних зборах прийняли рішення про зміну наглядової ради. При цьому її чисельний склад залишився незмінним (сім фізичних і юридичних осіб). Наглядова рада призначила головою правління компанії Івана Полив’яного, який змінив на цій посаді Олександра Ніверчука, переведеного на іншу роботу. Як повідомляє прес-служба підприємства, раніше Іван Полив’яний очолював компанію «Кіровоградобленерго». Взагалі ж він має досить солідний досвід роботи в енергетиці, де пройшов усі професійні щаблі — від майстра до топ-менеджера. Під час наради компанія змінила і форму власності — з відкритого акціонерного товариства на публічне акціонерне товариство. Акціонери енергопостачальної компанії «Одесаобленерго» підтвердили рішення уповноваженого органу про збільшення статутного фонду на 100 мільйонів гривень із збереженням частки держави в розмірі 25 відсотків. Компанія обслуговує понад 8730 підстанцій, забезпечує електроенергією 26408 організацій і 937139 побутових абонентів. За останні роки компанія нарощує темпи свого розвитку. Зараз «Одесаобленерго» — сучасне, стабільне підприємство з хорошим технічним потенціалом і перспективами. Автор: Ігор ДЕНИСОВ
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».
Останні моніторинги:
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.018 |