![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
По морю прогулялся смерч
11.06.2013 / Газета: Вечірня Одеса / № 85(9807) / Тираж: 10407
Жители города Южного и приморских населенных пунктов Коминтерновского района видели вечером 7 июня настоящий смерч. Он сформировался в море приблизительно в 17 часов. Это природное явление происходило недалеко от Южного. Свидетелями движения атмосферного вихря были сотни южненцев. Жители активно снимали смерч на фото и видео, пишет Re:пост. Вихревой столб сформировался в юго-западной части моря, в нескольких километрах от берега, постепенно появляясь из тучи. Через некоторое время столб достиг приблизительно 30 метров, рассказали очевидцы. Двигался смерч по воде вдоль берега и исчез в темном облаке на северо-западе, ближе к акватории Малого Аджалыкского лимана. Это природное явление длилось более 10 минут. В Южном в это время прошел ливень. Правда, дождь был кратковременным, после чего небо стало совсем ясным. Никаких разрушений смерч городу не принес. На телефон 101 сообщений об этом не приходило. Смерчи в море, недалеко от Южного, жители видят по несколько раз за лето. Вихревой столб, который сформировался 7 июня, оказался самым большим за последние годы. Автор: -
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні моніторинги:
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012 |