ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Азиаты, жившие в одесском ангаре, получали за пошив одежды по 3 гривны
27.06.2013 / Газета: Комсомольская правда / № 139/26(4423/25818) / Тираж: 9000

Нелегальных мигрантов, работавших в подпольном цехе по пошиву одежды на территории завода резиновых изделий, вскоре депортируют на родину.

В милиции установили, что 36 азиатов прибыли в Украину из Москвы, не имея никаких документов. Напомним, мужчины, женщины и даже дети трудились и жили в заводском ангаре, который арендовал предприниматель. Спали вьетнамцы прямо возле швейных станков: у стен смонтировали многоярусные полати, в узкие ячейки они ложились по два-три человека. При этом, как подчеркнули в милиции, за пределы ангара работники не выходили.

– Еду готовили сами из продуктов, которые привозили хозяева, – отмечают в милиции. – А в помещении было лишь то, что обеспечивает минимальные потребности человека, зато рядом находилось новейшее оборудование, с помощью которого наносили эмблемы мировых брендов.

Таким образом иностранцы изготовляли спортивную одежду «известных марок». За одну сшитую единицу рабочий цеха получал три гривны, причем, по словам правоохранителей, бытовые условия и заработная плата вполне устраивали азиатов.

Автор: Андрей Дмитриев

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні моніторинги:
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса
00:00 18.12.2025 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012