![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
На одесских склонах хотят разбить висячие сады
17.07.2013 / Газета: Комсомольская правда / № 154(4438) / Тираж: 9000
Представители общины бахаистов прилетели в Одессу, чтоб обсудить новый архитектурный проект с городскими чиновниками. Посетив прибрежные склоны, гости разглядели в них подходящую площадку для создания висячих садов. Гостям приглянулся участок над морем в районе ботанического сада.
– Здесь идеально разместится «стекающая» роща, подобно той, что на склонах горы Кармель в израильском Хайфе, – отметила член общины Марина Павлова.
На двадцати террасах садов бахаи растет около 450 видов деревьев, кустарников и цветов. Израильтяне говорят, что творение дизайнера украшает горные склоны и укрепляет их. Директор ботанического сада в Одессе считает, что реализация проекта будет полезна для приморской зоны Южной Пальмиры.
– Мы готовы разработать соответствующие документы, – отметил директор ботсада Александр Слюсаренко. – А наши специалисты наработают базу растений, которые прекрасно примутся в наших краях у моря.
Городские власти поддержали решение. При этом в мэрии отмечают: чтобы высадить сады, понадобится не менее десяти лет. Автор: Галина Погодина
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні моніторинги:
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013 |