![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
П’ЯТЬ ДНІВ БЕЗ ВОДИ
31.08.2013 / Газета: Чорноморські новини / № 68-69(21436-21437) / Тираж: 8525
Дякую, що опублікували в газеті поздоровлення на мою адресу. Діти подарували ТВ-2 до телевізора, що дозволяє дивитися значно більше програм. Одне слово, можна б радіти, якби не давало збоїв здоров’я та не завдавала клопоту місцева влада. 14 серпня в обід відключила водонапірну башту. І включила аж 19 серпня десь о 20-й годині вечора. П’ять спекотних днів ми сиділи без води. Особливо страждали слабі, немічні. Чому так сталося? Сільрада не розрахувалася з РЕМ за електроенергію, заборгувала 4 тисячі гривень. Більшість односельців, у тому числі і я, заплатили. Чому ж ми маємо страждати через тих боржників? По телебаченню щоразу рекламують «Крот», який відключає, блокує від водомережі боржників. Чи не можна цього «крота» запустити і в сільській місцевості? Приєднуюся до думки розумних людей, що сільрада не мала права таке чинити, тим більше в таку спекотну пору. Це звісно, значно простіше, ніж подумати, як забезпечити водою справних платників. Можливо, хтось підкаже нашій сільраді, як діяти в подібних випадках. Боюся дожити до другого разу без краплі води... А вам, шановні працівники редакції, бажаю всього найкращого. Хай буде вам щастя в житті і надалі. Хай сяє вам сонце, буяють сади. Щоб мир і добробут опліч крокували, здоров’я щоб мали і радість завжди! І. МАЗУР. Березівський район, с. Ряснопіль. Автор: -
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
65 стипендий — это 65 специалистов, которые остались в Украине, чтобы развиваться и вносить конкретный вклад в развитие технологического сектора. Мы увидели результат и приняли решение расширить программу в этом году.
![]() 28 квітня 2026 року о 15.00 у відділі рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться урочисте відкриття XV ювілейного Всеукраїнського конкурсу читацьких відгуків «Книголюб-2026».
Останні моніторинги:
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014 |