ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



НАДО ЛИ БОЯТЬСЯ ГМО?
04.10.2013 / Газета: Порто-франко / № 37(1183) / Тираж: 22000

Действительно ли генетические модификации опасны для человека и природы? Почему в Украине не зарегистрирован ни один ГМ-продукт? В этом нет потребности или по причине необоснованной перестраховки? Каково состояние современной биотехнологии в мире?

На эти и многие другие вопросы одесские журналисты получили ответ в ходе круглого стола информационно-образовательной программы «Аграрные биотехнологии ХХI века», который был инициирован Европейской Бизнес Ассоциацией (ЕБА). В заседании приняли участие доктор биологических наук Наталия Волокова из селекционно-генетического института Национального центра семеноведения и сортоизучения НААН Украины, кандидат биологических наук Алина Трояновская из компании «Агминтест» и представитель ЕБА Оксана Романюк.

Более детально об услышанном во время круглого стола мы расскажем в одном из ближайших номеров газеты.

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні моніторинги:
00:00 29.01.2026 / Вечірня Одеса
00:00 29.01.2026 / Вечірня Одеса
00:00 29.01.2026 / Вечірня Одеса
00:00 29.01.2026 / Вечірня Одеса
00:00 29.01.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013