ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



100 рабочих мест на новом объекте
22.10.2013 / Газета: Одесские известия / № 116(4535) / Тираж: 18937

Как сообщил председатель Одесской областной государственной админи­страции Эдуард Мат­вийчук, в ноябре в Южном начнет работать новый про­мышленный объект – «Перерабатывающий комплекс масличных культур» мощностью 1200 тонн в сутки.

Строительство этого крупномасштабного объекта было начато два года назад.

Руководитель области подчеркивает, что введение в эксплуатацию нового производства – это шаг в повышении конкурентоспособности региона и дальнейшем увеличении количества рабочих мест.

– Для меня как для руководителя области одной из главных задач является привлечение инвестиций, чтобы бизнесмены вкладывали деньги, создавали рабочие места, и их бизнес был в целости. Вместе с тем благодаря инвесторам идут отчисления в бюджет и люди получают заработные платы, – отмечает Эдуард Матвийчук.

Новое предприятие позволит трудоустроить около 100 лиц. Средний уровень заработной платы на заводе составит 6000 гривень. Кроме того, люди будут полностью обеспечены социальным пакетом, медицинской страховкой, бесплатным питанием и транспортом для доставки на работу и домой.

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні моніторинги:
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса
00:00 19.03.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015