ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Задержали мэра Белгорода-Днестровского
24.01.2014 / Газета: Вести / № 10(172) / Тираж: 350000

Вчера около пяти часов вечера на получении взятки задержали мэра Белгорода-Днестровского Игоря Нановского.

В прокуратуре пока не комментируют событие, однако подтверждают, что был задержан один из мэров городов Одесской области.

По информации наших источников в милиции, Нановского подозревает в том, несколько месяцев он вымогал у депутата горсовета и бизнесмена взятки в размере 4 тыс. грн ежемесячно. Деньги он требовал за нерасторжение договора аренды земельного участка площадью 0,01 га, на котором располагалась остановка машрутного транспорта.

Задержание неоднозначно воспринято общественностью: «Двухлетняя борьба местных элит против Нановского закончилась их победой. Уверенная победа с огромным отрывом на выборах обеспечила мэру статус выскочки, выстроить отношения с местными элитами он не сумел. Абсурд ситуации в том, что взятку давал судимый депутат, который ранее постоянно выступал против мэра. Сложно представить, что Нановский брал бы взятку у своего соперника», — считает общественный деятель Александр Маркевич.

Автор: Евгения Генова

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні моніторинги:
00:00 29.01.2026 / Вечірня Одеса
00:00 29.01.2026 / Вечірня Одеса
00:00 29.01.2026 / Вечірня Одеса
00:00 29.01.2026 / Вечірня Одеса
00:00 29.01.2026 / Вечірня Одеса


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014