![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Никто никуда не едет
28.01.2014 / Газета: Вечірня Одеса / № 14(9932) / Тираж: 10407
Информация, размещенная на прошлой неделе в отдельных средствах массовой информации г. Одессы о том, что якобы в Киев выехали «бойцы спецназа Министерства налогов и сборов» не соответствует действительности, сообщает пресс-служба ГУ Миндоходов в Одесской области. Подразделений «спецназа» в структуре органов доходов и сборов Украины не существует. При этом личный состав следственных и оперативных подразделений органов Миндоходов в Одесской области постоянно находится на территории обслуживания соответствующих органов доходов и сборов. Автор: -
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні моніторинги:
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
00:00 24.06.2026 / Вечірня Одеса
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013 |