ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Вперед» – у вільне плавання
16.06.2018 / Газета: Одесские известия / № 46(5070) / Тираж: 18937

Зустріч з редакторами ра­йонних газет Одещини, проведена обласним осередком НСЖУ залишила двоїста враження. З одного боку – ентузіазм і готовність працюва­ти нових умовах, що дають ре­дакціям більше можливості для маневру, з іншого – редакції, що ледь зводять кінці з кінцями, зі штатом, часом у 2-3 особи, котрим без відпусток і вихідних, за доволі скромні гроші доводиться тримати на плаву свої вже за максимумом «оптимізовані» видання. На диктофон воліють говорити про досягнення, поза тим – про все інше.

На цьому тлі Роздільнянська районна газета «Вперед» виглядає ще досить пристойно. Газета виходить двічі на тиждень, обсягом у чотири і вісім сторінок. Наталя Буковська очолює газету четвертий рік. Запорукою нормальної роботи вважає згуртований колектив, одностайний у своїх поглядах на долю редакції. Саме завдяки цьому, вважає пані Наталя, з роздержавленням тут впоралися за три місяці. Не пасують тут і перед питанням – а що ж далі? «Ми стали впевненішими у собі, відколи перейшли на власний хліб», – каже редактор Роздільнянської районки. Тим часом шлях до такої впевненості, як випливає з нашого невеличкого інтерв’ю, не завжди був простим.

На початку моєї роботи я мала дуже складні відносини з головою районної ради, потім треба було налагоджувати зв’язок з районною адміністрацією. Конфлікти були не через погляди, а через те, що «робіть так, як я сказав». Тоді ми ще були комунальним підприємством, де співзасновниками були і рада,і адміністрація, тому такі ситуації виникали. Зараз їх немає. В нас вже укладені договори про інформаційне обслуговування з місцевою владою, тому сподіваємося на краще. Щодо фінансування наразі не бачимо великої різниці. Поки що обсяг фінансування зберігся, цілком за новими правилами почнемо грати з наступного року. Ми відчуваємо підтримку з боку керівництва району, і це дає нам змогу робити газету доступною передплатникам – вони отримують її за 70% від собівартості газети.

– Фінансова підтримка з боку місцевої влади є визначальною?

– В нас не тільки редакція, але й газетні кіоски, де ми реалізуємо продукцію інших періодичних видань. Отримуємо багато привітань, оголошень. Тому якби в нас не було б підтримки з боку керівництва, то нам було б важко, але ми б вижили.

– Яким є штат вашої газети?

– В колективі людей 10 осіб, якщо брати бухгалтерію, кіоски та власне редакційних працівників. З такою кількістю людей ми відчуваємо себе досить впевнено, нам не потрібно більше. Зараз розвивати мережу кіосків немає ані можливості, ані сенсу – більшої їх кількості район не потребує.

Автор: Іван Шевчук

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Американський стартап Toothio – новий напрям інвестицій Roosh Ventures
Інвестиційний фонд Roosh Ventures нещодавно став одним з інвесторів американського стартапу Toothio, який допомагає приватним стоматологічним клінікам та організаціям знаходити кваліфікованих співробітників. Портал надає доступ до бази, в якій є понад 30 000 фахівців.

Сила духу і оптимізм: «Давня Казка» презентує пісню та кліп «Будьмо» про єдність українців
Український гурт «Давня Казка» презентує новий трек «Будьмо» та кліп до нього — історію, яка надихає на віру в краще навіть у найскладніші часи. Пісня стала музичним маніфестом незламності, гумору та оптимізму, який допомагає українцям триматися разом.

Останні моніторинги:
00:00 23.01.2025 / Вечерняя Одесса
00:00 23.01.2025 / Вечерняя Одесса
00:00 23.01.2025 / Вечерняя Одесса
00:00 23.01.2025 / Вечерняя Одесса
00:00 23.01.2025 / Вечерняя Одесса


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.015