ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




ТРЕНАЖЕР ВИЖИВАННЯ
20.09.2018 / Газета: Чорноморські новини / № 80(21990) / Тираж: 8525

У Навчальному центрі Військово-Морських сил Збройних Сил України 15 вересня відбулося урочисте відкриття навчального тренажера «Боротьба за живучість», де військові моряки матимуть можливість удосконалювати свої професійні навички.

У заході взяли участь представники командування ВМС, органів державної влади, керівництва навчально-військового закладу, волонтери і духовенство.

— Перед нами новітній унікальний комплекс, який дозволить підготувати висококваліфікований плавсклад для наших Військово-Морських сил, — зазначив заступник командуючого ВМС України з бойової підготовки — начальник управління контр-адмірал Олексій Неїжпапа. — Крок за кроком українські Військово-Морські сили набувають спроможності щодо збереження інтересів на морі та захисту морських кордонів нашої країни. Україна — морська держава!

Навчальний тренажер боротьби за живучість — це єдиний в Україні тренажер, який дозволяє в реалістичних умовах відпрацьовувати дії екіпажу судна з використанням аварійно-рятувального спорядження під час боротьби з місцевими загоряннями та об’ємними пожежами, затопленням всередині корпусу в разі аварійного пошкодження зовнішньої обшивки корабля або внутрішніх корабельних трубопроводів, ліквідації пробоїни та виходу із затопленого відсіку. На полігоні одночасно може навчатися 10 військовослужбовців, тобто екіпаж (команда) або бойова частина судна. Спостереження за діями моряків ведеться за допомогою відеокамер, що дає можливість для подальшого аналізу виконаних дій.

У військово-морському навчальному закладі програмою підготовки курсантів за корабельними спеці-альностями до 30% часу відведено на вивчення предмету «Боротьба за живучість». Наявність тренажера посприяє якісній фаховій та психологічній підготовці військових моряків, дасть можливість на практиці відпрацьовувати отримані знання, вдосконалювати вже набуті навички. Важливо, що під час роботи над аварійними ситуаціями курсанти використовують спеціальне обладнання, суворо дотримуються заходів безпеки. До таких занять залучається і медичний працівник.

Варто зазначити, що навчально-матеріальна база ВМС ЗС України постійно розвивається. Наприклад, торік у навчальному центрі за розробкою британських учених створено сучасний навігаційний тренажер, який повністю імітує ходовий місток судна із загальним набором органів управління. Він дозволяє проводити тренування всього особового складу і відпрацювання маневрів ухилення від торпедної атаки та авіації противника, передачу пального на ходу, прохід каналом, розходження суден, швартування і буксирування, пошукові та рятувальні дії.

Прес-центр командування ВМС ЗС України.

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Американський стартап Toothio – новий напрям інвестицій Roosh Ventures
Інвестиційний фонд Roosh Ventures нещодавно став одним з інвесторів американського стартапу Toothio, який допомагає приватним стоматологічним клінікам та організаціям знаходити кваліфікованих співробітників. Портал надає доступ до бази, в якій є понад 30 000 фахівців.

Сила духу і оптимізм: «Давня Казка» презентує пісню та кліп «Будьмо» про єдність українців
Український гурт «Давня Казка» презентує новий трек «Будьмо» та кліп до нього — історію, яка надихає на віру в краще навіть у найскладніші часи. Пісня стала музичним маніфестом незламності, гумору та оптимізму, який допомагає українцям триматися разом.

Останні моніторинги:
00:00 23.01.2025 / Вечерняя Одесса
00:00 23.01.2025 / Вечерняя Одесса
00:00 23.01.2025 / Вечерняя Одесса
00:00 23.01.2025 / Вечерняя Одесса
00:00 23.01.2025 / Вечерняя Одесса


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.014