|
ЩОБ НЕ ЦЬКУВАЛИ НІ В ШКОЛІ, НІ В ІНТЕРНЕТІ
21.09.2019 / Газета: Чорноморські новини / № 72(22091) / Тираж: 8525
Близько третини українських підлітків уже цього року ставали жертвами цькування в інтернеті (кібербулінгу). Такі дані опитування Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), у якому взяли участь понад 170 тисяч осіб від 13 до 24 років із 30 країн світу. В Україні до опитування долучився 6791 респондент через SMS та сервіси миттєвих повідомлень. «В Україні 29% опитаних підлітків стали жертвами онлайн-булінгу, а 16% були змушені пропускати через це навіть шкільні заняття», — йдеться у звіті організації. Більшість опитаних зазначають, що кібербулінг найпоширеніший у соціальних мережах, зокрема у Facebook, Instagram, Snapchat і Twitter. Генрієтта Фор, виконавча директорка ЮНІСЕФ, наголошує, що варто враховувати: — булінг не закінчується після навчання в школі, а в житті молоді трапляється і офлайн, й онлайн. Більше половини з опитаних українців вважають, що вирішувати проблему кібербулінгу має сама молодь. Відповідальність на державні органи покладає кожен п’ятий підліток. Ще частина переконана, що необхідно залучати школу, а 12% за залучення інтернет-провайдерів, які б стежили за порядком у мережі. За результатами опитування, 59% респондентів повідомили, що достеменно знають навіть про існування груп для школярів у мережі, де вони діляться інформацією про однокласників з метою їх цькування, але нічим тому не можуть зарадити. Цими днями стартував Всеукраїнський тиждень протидії булінгу. У нас, на Одещині, він розпочався по-особливому, оскільки збігся у часі з Міжнародним днем охорони озонового шару. Для школярів, які відпочивають у центрі «Молода гвардія», працівники Головного територіального управління юстиції в Одеській області провели урок протидії булінгу, навчивши дітей, як протистояти цьому соціальному злу (наше законодавство суворо карає тих, хто вдається до цькування дітей), а також еколого-правовий квест. «Дуже приємно, що діти так розбираються в екологічному праві. Я вважаю, що проведення таких квестів, а також популяризація протидії боулінгу — сьогодні на часі. Якщо ми доноситимемо до дітей, що булінг — це протиправне явище, не гідне людських взаємин, зокрема й у такій ігровій формі, вони до нас прислухатимуться. Головне — навчити наших дітей не залишатися байдужими як до проблем з довкіллям, так і до конфліктів між людьми», — зазначив керівник Одеської юстиції Руслан Сауляк. По завершенню змагань за підтримки благодійного фонду «2014» усі діти отримали від керівника юстиції дипломи, а також квитки до Одеського зоопарку та тераріуму. Автор: Підготувала Яна СТАСІНА.
|
Пошук:
Сергій Токарєв
Інвестиційний фонд Roosh Ventures нещодавно став одним з інвесторів американського стартапу Toothio, який допомагає приватним стоматологічним клінікам та організаціям знаходити кваліфікованих співробітників. Портал надає доступ до бази, в якій є понад 30 000 фахівців.
Український гурт «Давня Казка» презентує новий трек «Будьмо» та кліп до нього — історію, яка надихає на віру в краще навіть у найскладніші часи. Пісня стала музичним маніфестом незламності, гумору та оптимізму, який допомагає українцям триматися разом.
Останні моніторинги:
00:00 09.01.2025 / Вечерняя Одесса
00:00 09.01.2025 / Вечерняя Одесса
00:00 09.01.2025 / Вечерняя Одесса
00:00 09.01.2025 / Вечерняя Одесса
00:00 09.01.2025 / Вечерняя Одесса
|
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.014 |