ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




НАЙДОРОЖЧИЙ СТРАТЕГІЧНИЙ РЕСУРС
14.11.2019 / Газета: Чорноморські новини / № 87(22106) / Тираж: 8525

Парламентські фракції «Батьківщина», «Опозиційна платформа — За життя», «Європейська солідарність» та депутатська група «За майбутнє» виступають проти продажу земель сільськогосподарського призначення, пише www.pravda.com.ua, посилаючись на виступи представників фракцій на засіданні Верховної Ради 12 листопада.

Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко: «За оцінками ООН, кількість родючих земель у світі стрімко скорочується. Разом з джерелами питної води. Кожна сьома людина у світі голодує, включаючи дітей. Земля стає у світі найдорожчим стратегічним ресурсом. Сильні, інтелектуальні, розумні країни світу своєю стратегією визначили скуповування у державну власність земель сільгосппризначення як у своїй країні, так і за її межами. У жодному випадку Україні не можна сьогодні позбутися цього стратегічного ресурсу».

Один з лідерів «Опозиційної платформи – За життя» Вадим Рабінович: «Сьогодні вирішальний день у новітній історії України. Багато лиха бачила наша земля, але такого, щоб її продавали, — такого ще не було! Це питання виживання та існування нашої держави. А всім представникам МВФ, Сороса та іншим, чиї загребущі руки тягнуться до землі, я хочу сказати: «Хрєн вам, а не землю України!». Дідька лисого ви отримаєте, а не землю! Коли б я мав талант, я б щас заспівав пісню «Вставай страна огромная». Давайте забудемо всі політичні чвари і пригадаємо, що ми всі – діти України. Ми не дамо продати землю!».

Представник «Європейської солідарності» Микола Княжицький: «Ми не голосуватимемо за закони про дерибан землі. Ми – за ринок землі, але коли український селянин буде захищений, мінімальна ціна буде високою, коли український фермер матиме пріоритет, а ті, хто хоче скупити землю шматками площею з Ліхтенштейн чи Андорру, не матимуть змоги цього зробити. І ніякі популістські референдуми владі не допоможуть».

Співголова депутатської групи «За майбутнє» Тарас Батенко: «Останнє соціологічне опитування свідчить: проти відкриття ринку землі 68% громадян України. Сьогодні має бути накладений мораторій на ринок землі. Ми повинні йти на референдум і питати у людей, що робити із землею».

Із передісторії. На початку вересня Президент Володимир Зеленський доручив урядові підготувати, а парламентові ухвалити до 1 грудня законопроєкт про ринок земель сільськогосподарського призначення зі скасуванням мораторію на продаж землі.

Вересневе опитування Київського міжнародного інституту со-ціології показало: 52% українців не схвалюють ідею скасування мораторію на землю, підтримують рішення Зеленського лише 35%, а 64% респондентів — за референдум з цього питання.

Згідно з листопадовим опитуванням «Центру Разумкова», 77,6% громадян України взяли б участь у референдумі щодо скасування мораторію на купівлю-продаж землі сільськогосподарського призначення, якби він відбувся найближчої неділі, й 68,3% з них проголосували б за його продовження.

(Продовження теми далі у номері)

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Американський стартап Toothio – новий напрям інвестицій Roosh Ventures
Інвестиційний фонд Roosh Ventures нещодавно став одним з інвесторів американського стартапу Toothio, який допомагає приватним стоматологічним клінікам та організаціям знаходити кваліфікованих співробітників. Портал надає доступ до бази, в якій є понад 30 000 фахівців.

Сила духу і оптимізм: «Давня Казка» презентує пісню та кліп «Будьмо» про єдність українців
Український гурт «Давня Казка» презентує новий трек «Будьмо» та кліп до нього — історію, яка надихає на віру в краще навіть у найскладніші часи. Пісня стала музичним маніфестом незламності, гумору та оптимізму, який допомагає українцям триматися разом.

Останні моніторинги:
00:00 09.01.2025 / Вечерняя Одесса
00:00 09.01.2025 / Вечерняя Одесса
00:00 09.01.2025 / Вечерняя Одесса
00:00 09.01.2025 / Вечерняя Одесса
00:00 09.01.2025 / Вечерняя Одесса


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.015