|
ОНЛАЙН-УРОКИ ДЛЯ НАЙМЕНШИХ
30.04.2020 / Газета: Чорноморські новини / № 033-034 (22151-22152) / Тираж: 8525
У вівторок, 28 квітня, Всеукраїнська школа онлайн почала трансляцію уроків для школярів 1—4-х класів. Їх можна дивитися на YouTube Міносвіти та ще чотирьох телеканалах. Програма розрахована на п’ять тижнів і складається з чотирьох предметів: української мови, математики, науки та мистецтва. «Кожен урок триватиме 15 хвилин, що є оптимальним для занять дітей цієї вікової категорії, у форматі теле- та онлайн-лекцій. Загалом для початкової школи найкращим є безпосередній контакт і навчання зі своїм вчителем, тому ми не планували робити онлайн-уроки для дітей цього віку. Однак багато батьків та педагогів звертаються до нас із проханням організувати уроки і для початкової школи», — розповіла т.в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій, підкресливши, що саме через це організатори й вирішили додати до Всеукраїнської школи онлайн наймолодшу ланку. «Основна мета проєкту — допомогти дітям початкової школи, які не мають сучасних девайсів, засобів зв’язку (підключення до інтернету), підтримки дорослих, вчитися дистанційно. З огляду на кількість звернень щодо організації навчального процесу для наймолодших зробити це було нашим обов’язком», — додала Вероніка Селега, генеральна директорка директорату внутрі-шньої та гуманітарної політики Офісу Президента України. Окрім онлайн-версії уроків на YouTube МОН, заняття можна дивитися на телеканалах: 1-й клас — «Піксель»; 2-й клас — «UA:Перший», 3-й клас — «UA:Культура», 4-й — «Плюс плюс» Уроки транслюватимуться у вівторок та четвер з 9.00 до 10.00. «Створення телевізійних уроків для молодших школярів потребує наших спільних зусиль. Надзвичайно важливо врахувати вікові особливості та освітні потреби учнів та учениць при формуванні програми. Це особливо стосується уваги, реакції та комунікації з викладачем. Саме тому онлайн-версію уроків буде перекладено жестовою мовою. ЮНІСЕФ сприяє забезпеченню доступу до якісної та інклюзивної освіти для всіх дітей в Україні, як за допомогою дистанційної освіти, так і якісного навчання вдома під час карантину», — підкреслила Лотта Сильвандер, голова представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Головний методист початкової школи проєкту Інна Большакова розповіла, що при плануванні уроків організатори намагалися пов’язати їх із життям дітей, їхніми уподобаннями, звичною атмосферою дому, а також з новітніми технологіями: «Сучасні діти — активні й непосидючі, і втримати їх біля екранів на уроках — завдання вкрай складне. Але ми сподіваємося, що будемо наближатися до його вирішення, щоб кожен школярик сказав: хочу вчитися». Автор: -
|
Пошук:
Сергій Токарєв
Інвестиційний фонд Roosh Ventures нещодавно став одним з інвесторів американського стартапу Toothio, який допомагає приватним стоматологічним клінікам та організаціям знаходити кваліфікованих співробітників. Портал надає доступ до бази, в якій є понад 30 000 фахівців.
Український гурт «Давня Казка» презентує новий трек «Будьмо» та кліп до нього — історію, яка надихає на віру в краще навіть у найскладніші часи. Пісня стала музичним маніфестом незламності, гумору та оптимізму, який допомагає українцям триматися разом.
Останні моніторинги:
00:00 09.01.2025 / Вечерняя Одесса
00:00 09.01.2025 / Вечерняя Одесса
00:00 09.01.2025 / Вечерняя Одесса
00:00 09.01.2025 / Вечерняя Одесса
00:00 09.01.2025 / Вечерняя Одесса
|
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.033 |