ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




ШІСТЬ ФОРМ КОРОНАВІРУСУ
30.07.2020 / Газета: Чорноморські новини / № 59(22177) / Тираж: 8525

Учені Королівського коледжу Лондона виділили шість різних типів COVID-19. Кожному з них відповідає певний набір симптомів, пише SkyNews.

Науковці вивчили дані про симптоми, які спостерігалися у 1600 пацієнтів зі США та Великобританії, зібравши інформацію за допомогою мобільного додатку Covid Symptom Study, спеціально створеного для цього.

У людей з першою і другою формами (вчені назвали їх «грипоподібними») спостерігалися головний біль, іноді — втрата нюху, кашель, біль у горлі. Якщо у пацієнта була перша група, він міг відчувати біль у грудях і м’язах, але без лихоманки. Вона з’являлася при другій групі, разом з хрипотою і втратою апетиту. При третій («шлунково-кишковій») формі у хворого розвивається діарея, спостерігаються втрата апетиту і болі в грудях, але нема кашлю.

Четверту, п’яту і шосту форми британські вчені вважають важкими випадками. У людей з четвертою групою такі симптоми: головний біль, втрата нюху, кашель, лихоманка, хрипота, біль у грудях, постійне нездужання і втома. П’ята форма, яка отримала маркер «сплутаність свідомості», характеризується головними болями, відсутністю нюху та апетиту, кашлем, лихоманкою, болями в горлі і грудях, втомою, хрипотою і сплутаністю свідомості.

Для заключної, шостої («дихальної»), форми характерні головний біль, лихоманка, відсутність нюху й апетиту, діарея, задишка, болі в животі, горлі та грудях. Крім того, у хворих фіксують сплутаність свідомості, м’язові болі та хрипоту.

Науковці вважають: якщо в перші п’ять днів визначити, до якої категорії належить пацієнт, то можна діяти на випередження і запобігти розвиткові важких ускладнень.

Автор: -

Пошук:
розширений

Автор
Почему до датчика уровня сахара от Apple еще далеко
По данным Международной федерации диабета (IDF) за 2021 год, от диабета страдают 10,5% людей в возрасте от 20 до 79 лет и половина из них не знает об этом. Согласно прогнозам, к 2045 году этим заболеванием будет болеть на 46% больше — каждый восьмой взрослый или 783 миллиона человек. Эта перспектива пугающая, но не удивительная, учитывая текущую ситуацию

7-9 черв­ня 2024 року в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться XXIV Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»
Під егі­дою Мі­ніс­тер­ства культу­ри та ін­фор­ма­цій­ної політи­ки Ук­раї­ни, Одесь­ка на­ціо­наль­на на­у­ко­ва біб­ліо­те­ка, Ук­ра­їнсь­ка асо­ціа­ція ви­дав­ців та кни­го­роз­по­всюд­жу­ва­чів, Дер­жав­на на­у­ко­ва уста­но­ва «Книж­ко­ва па­ла­та Ук­раї­ни іме­ні Іва­на Фе­до­ро­ва» за спри­ян­ня Одесь­кої об­лас­ної дер­жав­ної ад­міністра­ції, Одесь­кої об­лас­ної та Одесь­кої місь­кої рад, Ук­ра­їнсь­ко­го ін­сти­ту­ту кни­ги, Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­гані­за­ції «Ук­ра­їнсь­ка біб­ліо­теч­на асо­ціа­ція» та Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­га­ні­за­ції «Біб­ліо­по­ліс» про­во­дять Все­ук­ра­їнсь­ку ви­став­ку-фо­рум «Ук­ра­їнсь­ка кни­га на Оде­щині».

Останні моніторинги:
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.012