ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




ХРИСТИЯНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ — ЦЕ БІЛЬШЕ, НІЖ ДОБРА ОСВІТА
12.09.2020 / Газета: Чорноморські новини / № 70-71(22188-22189) / Тираж: 8525

Багато ВНЗ завершили приймальну кампанію, а Християнський гуманітарно-економічний відкритий університет продовжує її. Абітурієнтів приваблює і вартість навчання. Порівняно з іншими одеськими вишами, у нас вона відчутно нижча.

І ще одна важлива відмінність — вступ без ЗНО, на основі тестування та співбесіди. Це особливо цікавить тих, хто досить давно здобув середню освіту.

Ми також надаємо можливість навчатися паралельно в рамках однієї програми в Європейському ВПЗ-партнері ХГЕУ за помірну плату і після закінчення двох вишів отримати три дипломи: християнського університету, польської вищої школи та диплом міжнародного зразка.

Наша мета — готувати не тільки високопрофесійних фахівців, а й людей моральних, які сповідують біблійні істини та загальнолюдські цінності.

У нас немає хабарів за іспити та заліки. ХГЕУ — територія без куріння, наркоманії, лихослів’я, з дуже доброзичливою атмосферою. Цьому служить й університетський етичний кодекс.

У назві університету є слово «християнський», але ми приймаємо не тільки віруючих: ХГЕУ аж ніяк не духовний навчальний заклад. При цьому тут здобувають освіту багато християн різних конфесій і діє університетська євангельська церква. Християнство — духовно-моральний компонент. Він передбачає впровадження біблійних принципів у повсякденне життя.

Наш університет був створений у 1997 році за унікальною концепцією духовно-світської освіти. Тобто, світської освіти на основі християнського світогляду. Прообрази ХГЕУ — перші християнські університети, які почали створюватися з ХІ століття: Болонський, Оксфордський, Празький, Гарвардський, Прінстонський, Єльський.

Про вектор нашого розвитку свідчить те, що ХГЕУ акредитований Міжнародною радою з вищої освіти, штаб-квартира якої у Швейцарії, він є членом співдружності європейських університетів, Євро-Азійської акредитаційної асоціації. Одне слово, у нас, крім українських, багато партнерських зв’язків за кордоном. Наш виш одним із перших в країні приєднався до відомої Болонської декларації (Італія).

Ми готуємо фахівців за напрямками, які актуальні сьогодні і будуть затребувані завтра. На гуманітарному факультеті у нас діють відділення психології, журналістики, профілактики та зміцнення здоров’я. У рамках факультету економіки та управління готуємо фахівців з менеджменту туризму, туризму середземноморських країн. На факультеті романо-германської філології — викладачів іноземних мов та перекладачів. Звичайно ж, є і теологічний факультет. Детальну інформацію можна знайти на нашому сайті — http://www.hgeou.com.ua.

Не одна тисяча наших випускників успішні не тільки в Україні, а й у Німеччині, Польщі, США, Швеції, Китаї, Естонії, Молдові, Білорусі…

Ще до пандемії в нашому університеті поряд із денним та заочним навчанням розвивалося дистанційне. Коли впровадили обмеження, пов’язані з карантином, ми онлайн проводили не тільки заняття, а й сесії, що студенти сприйняли схвально.

Автор: Валерій САВЕЛЬЄВ, ректор Християнського гуманітарно-економічного відкритого університету.

Пошук:
розширений

Автор
Почему до датчика уровня сахара от Apple еще далеко
По данным Международной федерации диабета (IDF) за 2021 год, от диабета страдают 10,5% людей в возрасте от 20 до 79 лет и половина из них не знает об этом. Согласно прогнозам, к 2045 году этим заболеванием будет болеть на 46% больше — каждый восьмой взрослый или 783 миллиона человек. Эта перспектива пугающая, но не удивительная, учитывая текущую ситуацию

7-9 черв­ня 2024 року в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться XXIV Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»
Під егі­дою Мі­ніс­тер­ства культу­ри та ін­фор­ма­цій­ної політи­ки Ук­раї­ни, Одесь­ка на­ціо­наль­на на­у­ко­ва біб­ліо­те­ка, Ук­ра­їнсь­ка асо­ціа­ція ви­дав­ців та кни­го­роз­по­всюд­жу­ва­чів, Дер­жав­на на­у­ко­ва уста­но­ва «Книж­ко­ва па­ла­та Ук­раї­ни іме­ні Іва­на Фе­до­ро­ва» за спри­ян­ня Одесь­кої об­лас­ної дер­жав­ної ад­міністра­ції, Одесь­кої об­лас­ної та Одесь­кої місь­кої рад, Ук­ра­їнсь­ко­го ін­сти­ту­ту кни­ги, Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­гані­за­ції «Ук­ра­їнсь­ка біб­ліо­теч­на асо­ціа­ція» та Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­га­ні­за­ції «Біб­ліо­по­ліс» про­во­дять Все­ук­ра­їнсь­ку ви­став­ку-фо­рум «Ук­ра­їнсь­ка кни­га на Оде­щині».

Останні моніторинги:
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.013