ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




ЩОДО ЗМІНИ ВИПЛАТИ ПЕНСІЙ ТА ГРОШОВИХ ДОПОМОГ
24.04.2021 / Газета: Чорноморські новини / № 31-32(22250-22251) / Тираж: 8525

Із 1 квітня 2021 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 29.03.2021 №277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України».

Ця постанова передбачає, що з 1 вересня 2021-го виплата пенсій та грошової допомоги здійснюватиметься через поточні рахунки уповноважених банків для всіх одержувачів, крім:

— осіб з інвалідністю І групи;

— осіб, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування та потребують стороннього догляду;

— осіб, які досягли 80-річного віку;

— одержувачів державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та допомоги на догляд.

Одержувачі, які ще не обрали собі уповноважений банк, зможуть це зробити до 1 вересня 2021-го.

У разі відсутності в органах ПФУ інформації про відкритий одержувачем поточний рахунок виплату пенсій та грошової допомоги буде спрямовано на поточний рахунок уповноваженого банку (ПАТ «Державний Ощадний банк України»), визначеного КМУ, відкритий за зверненням органів ПФУ. При цьому особа зможе в будь-який час змінити уповноважений банк за власним бажанням.

Отримання виплат пенсій та грошових допомог через рахунки банків має низку переваг:

— гроші можна одержати у будь-який зручний час у будь-якому місті України;

— є можливість накопичити кошти, оскільки залежно від тривалості зберігання їх на поточному рахунку збільшується сума нарахованих відсотків;

— якщо пенсіонер з якоїсь причини не зміг вчасно одержати виплату через сервіси поштового зв’язку, після 25-го числа кошти повертаються в Пенсійний фонд й отримати їх можна лише наступного місяця. Гроші ж, які переказують пенсіонерові на банківський рахунок, залишаються доступними в будь-який момент;

— прозорість та підконтрольність виплати — у будь-який час мати інформацію про фактичні суми переказаних пенсій та грошових допомог.

Додатково повідомляємо, що уповноважені банки за бажанням одержувачів надаватимуть послуги з виплати пенсій та грошових допомог з доставкою додому.

Для отримання заяви про виплати пенсії та грошової допомоги на поточний рахунок необхідно звернутися до відділення банківської установи, з якою органами ПФУ укладений договір, і надати такі документи: паспорт громадянина України та документ, що підтверджує реєстраційний номер облікової картки платника податків отримувача допомоги; пенсійне посвідчення.

Ця заява передається уповноваженим банком до органів ПФУ з реєстром.

Заяву можна завантажити самостійно, скориставшись дистанційною формою обслуговування громадян — вебпорталом електронних послуг ПФУ (http://portal.pfu.gov.ua).

Для того, щоб скористуватися електронною послугою вебпорталу, необхідно авторизуватися за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП) — через закладку вебпорталу «ЕЦП». Електронний підпис можна отримати в акредитованих центрах сертифікації ключів (АЦСК) та в банківських установах. Ознайомитися з повним списком АЦСК, кваліфікований електронний підпис яких підтримує вебпортал ПФУ, можна у випадаючому списку вікна «Виберіть АЦСК».

Відділ обслуговування громадян №14 (сервісний центр)

управління обслуговування громадян

ГУ ПФУ в Одеській області.

Автор: -

Пошук:
розширений

Автор
Почему до датчика уровня сахара от Apple еще далеко
По данным Международной федерации диабета (IDF) за 2021 год, от диабета страдают 10,5% людей в возрасте от 20 до 79 лет и половина из них не знает об этом. Согласно прогнозам, к 2045 году этим заболеванием будет болеть на 46% больше — каждый восьмой взрослый или 783 миллиона человек. Эта перспектива пугающая, но не удивительная, учитывая текущую ситуацию

7-9 черв­ня 2024 року в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться XXIV Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»
Під егі­дою Мі­ніс­тер­ства культу­ри та ін­фор­ма­цій­ної політи­ки Ук­раї­ни, Одесь­ка на­ціо­наль­на на­у­ко­ва біб­ліо­те­ка, Ук­ра­їнсь­ка асо­ціа­ція ви­дав­ців та кни­го­роз­по­всюд­жу­ва­чів, Дер­жав­на на­у­ко­ва уста­но­ва «Книж­ко­ва па­ла­та Ук­раї­ни іме­ні Іва­на Фе­до­ро­ва» за спри­ян­ня Одесь­кої об­лас­ної дер­жав­ної ад­міністра­ції, Одесь­кої об­лас­ної та Одесь­кої місь­кої рад, Ук­ра­їнсь­ко­го ін­сти­ту­ту кни­ги, Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­гані­за­ції «Ук­ра­їнсь­ка біб­ліо­теч­на асо­ціа­ція» та Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­га­ні­за­ції «Біб­ліо­по­ліс» про­во­дять Все­ук­ра­їнсь­ку ви­став­ку-фо­рум «Ук­ра­їнсь­ка кни­га на Оде­щині».

Останні моніторинги:
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса
00:00 18.04.2024 / Вечерняя Одесса


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.011