ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




ОСТАННІЙ СТРАТЕГІЧНИЙ АКТИВ
08.05.2021 / Газета: Чорноморські новини / № 35-36(22255-22256) / Тираж: 8525

«БАТЬКІВЩИНА» ОДЕЩИНИ РОЗПОЧИНАЄ ПІДГОТОВКУ ДО РЕФЕРЕНДУМУ

Після прийняття закону про продаж сільськогосподарської землі, проти чого категорично виступає більшість українського народу, партія «Батьківщина» продовжує боротьбу за цей останній стратегічний актив України.

На нещодавній прес-конференції представники «Батьківщини» Одещини розповіли про намір їхньої по-літсили провести із земельного питання референдум за народною ініціативою.

Як зазначив заступник голови обл-організації партії Сергій Веселов,

уся їхня команда, депутати місцевих рад та аграрії працюють над створенням ініціативної групи зі збирання підписів українців задля ініціювання референдуму з одного питання — заборони розпродажу української землі.

«Це питання національного значення. Наша земля — стратегічний ресурс, від якого залежить продовольча безпека та економіка держави. В останні роки влада діє проти інтересів країни, розпродаючи стратегічні підприємства. Єдине, що у нас залишилося, — це сільськогосподарська земля. І розпоряджатися нею має право тільки народ України. Тому ми ініціюємо проведення референдуму з цього питання. Нехай українці самі вирішать, чи продавати нашу землю, чи ні», — підкреслив Сергій Веселов.

У свою чергу, депутат Одеської обласної ради Олександр Барський нагадав, що, за опитуваннями багатьох соціологічних груп, більше 70% українців виступають категорично проти запровадження ринку сільськогосподарської землі і лише 19% його підтримують.

«Після відкриття ринку наша земля може опинитися в руках іноземних латифундистів та корпорацій. Обласна та місцеві ради Одещини неодноразово зверталися до керівництва держави з вимогою недопущення продажу сільськогосподарської землі, але, на жаль, нас не почули», — сказав Олександр Барський, додавши при цьому, що зміни справді необхідні, але зважені, ретельно прораховані. За приклад може послужити досвід Польщі, де ринок землі є, але він, передусім, захищає інтереси кожного громадянина, а відтак і держави загалом.

«Для відкриття ринку потрібно надати фермерам доступні кредити і додаткові можливості для розвитку. За два останні посушливі роки фермери Одещини постраждали найбільше. Нині економіка країни перебуває у тяжкому становищі, а вони відкривають ринок землі. Агрохолдинги просто знищать сільськогосподарську галузь країни», — застерігає Олександр Барський.

«Якщо ми використовуємо землю в національних інтересах, то є сенс говорити про відкриття ринку землі. Але якщо ми намагаємося її просто продати, тим більше — іноземцям, а гроші просто проїсти, то «Батьківщина» цього не допустить — ми ініціюємо референдум, і нехай народ України вирішує долю землі та долю України», — резюмував Сергій Веселов.

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Американський стартап Toothio – новий напрям інвестицій Roosh Ventures
Інвестиційний фонд Roosh Ventures нещодавно став одним з інвесторів американського стартапу Toothio, який допомагає приватним стоматологічним клінікам та організаціям знаходити кваліфікованих співробітників. Портал надає доступ до бази, в якій є понад 30 000 фахівців.

Сила духу і оптимізм: «Давня Казка» презентує пісню та кліп «Будьмо» про єдність українців
Український гурт «Давня Казка» презентує новий трек «Будьмо» та кліп до нього — історію, яка надихає на віру в краще навіть у найскладніші часи. Пісня стала музичним маніфестом незламності, гумору та оптимізму, який допомагає українцям триматися разом.

Останні моніторинги:
00:00 09.01.2025 / Вечерняя Одесса
00:00 09.01.2025 / Вечерняя Одесса
00:00 09.01.2025 / Вечерняя Одесса
00:00 09.01.2025 / Вечерняя Одесса
00:00 09.01.2025 / Вечерняя Одесса


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.020